Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő perverz?

Figyelt kérdés

Miért van az, h ha kedves aranyos figyelmes vagyok a lányokkal általában nem történik semmi, sőt rövid úton le is tiltanak meg leráznak.


Ha viszont a hasizmomról meg a faszomról küldök képeket emellett simán eljönnek találkozni és úgy beszélünk mintha mise történt volna, vagy esetleg még dugunk is? :D


2012. dec. 17. 16:12
 1/5 A kérdező kommentje:
és amúgy ránézésre teljesen normális lányokkal van ez.
2012. dec. 17. 16:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én speciel nem vagyok ilyen én szeretek beszélgetni normálisan de emellett perverz is vagyok, de nem az első alkalommal derül ki ez rólam általában.
2012. dec. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam hasonlót, hogyha erotikus témáról beszélgetek egy lánnyal, akkor jobban alakul az ismerkedés. Viszont a következtetésed helytelen, nem arról van szó hogy perverzek lennének. Csak amikor "normális" vagy akkor valószínűleg túl unalmas vagy, nem kelted fel a lányok figyelmét semmivel. A szexualitás mindenkit érdekel valamiylen szinten, ezért mikor az a téma, akkor jobban felkelted a nők érdeklődését, és gondolom amúgyis szórakoztatóbb vagy olyankor, mert te is szeretsz perverz lenni. Ha valami oylan témáról beszélnél velük ami érdekli őket, vagy valahogy másképpen lennél szórakoztató, akkor ugyanilyen sikereid lennének. De te ezek szerint inkább így, ezzel hódítasz, és ezzel nincs is baj, csak ez nem azért van, mert pervezek, hanem mert te személy szerint ezzel tudod felkelteni az érdeklődésük.
2012. dec. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem vagy annyira jófej, hogy beszélgetni is akarjanak veled.
2012. dec. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előzőnél a pont.

Ember,a hasizmodról és a farkadról küldözgetsz nekik képeket.Persze hogy másra nem kellesz nekik.Te vagy az ő rib@ncuk,nem ők a tieidXD

És még ők perverzek,te küldözgetsz nekik fotókat a mütyürödrőlXD

2012. dec. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!