Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szemüveg zavar valakit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemüveg zavar valakit? Fiúkra gondolok. Általában, ha egy lány szemüveges, már nem is veszik észre, mert azt gondolhatják, ha szemüveg van rajta, csúnya. Miért?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 18:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Én szemüveges vagyok, 2 éve lettem az, de engem akkor sem zavart, ha valakinek volt, most sem zavar. 19/F
2012. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 811 ***** válasza:
szerintem nem ez határozza meg, hogy valaki tetszik-e vagy nem...van akinek jól is áll....
2012. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 811 ***** válasza:
(nekem)
2012. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Dehogy zavar
2012. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak olyan megjegyzéseket tettek pasik, hogy tegyem fel, mert jól áll. :D
2012. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szeretem a szemüveges lányokat, sokkal helyesebbek mint szemüveg nélkül, persze kivételek vannak.
2012. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Mókusgyilkos ***** válasza:
csajszi mázlid van :) hála ált. sulimnak 8 évig NEM LÁTTAM olyan csajt aki nem hordott szemüveget :) most megfogtad az isten lábát. + am mi baj a szemüveggel?
2012. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 okoska31 ***** válasza:

igen sok múlik a szemüvegen, és mennyire passzol.


lehet szexisebb is tőle egy arc/nő.


Plusz határozottan karaktert ad az arcnak, sőt, állítólag, okosabbnak tűnnek a nők tőle... (bár ilyen gyenge marketing eszköz...:):):):)))

2012. dec. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem pl a barátom szokta mondani hogy vegyem fel. Én nem szeretem hordani, de sokszor hunyorítok ez végett és mondta hogy nyugodtan vegyem fel, mert jól áll. Bár így sem szoktam csak ritkán ha tényleg kell, vagy film nézsénél stb.
2012. dec. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

sajnos más probléma lehet veled akkor, mert szemüveges csajok is simán nézhetnek ki jól, sőt valakinek kimondottan jól áll

18/f

2012. dec. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!