Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép és sok lány van BME...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép és sok lány van BME gépészmérnöki karán?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 00:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Van ízlésetek,én amikor egyszer kinéztem egyetemi napokra ELTE-n egy szép lànyt se làttam mind farmer,csíkos póló mûanyag pohàrból sör.

Mondom úristen,gettóban vagyok vagy mi ez,egy darab hosszú dús hajú,miniszoknyàs szexi nõt nem làttam.

Csak ezeket a tornacipõs lànyokat akik semmit se mozdítanak megnaz emberben,igénytelenek.


Ha csajozni akarsz menj Jogi karra,Corvinusra na ott vannak igazi nõies nõk.

Igaz hozzàjuk villantani is kell nem gyengén.

2017. okt. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nekem van egy pár jogász barátnőm és ők tényleg nagyon szépek, van bennük valami plusz, nőiesség. De BME-n tény, hogy ez nem jellemző. Valahogy ott a minden mindegy hangulat uralkodik.
2017. dec. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!