Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiz ev korkulombseg?

Figyelt kérdés
Segitsetek... A pasi tiz evel oregebb tolem .. En 16 , csak szeretnem kikerni a velemenyeteket, hogy miert csokolt meg... ha elote meg o mondta h csak az a gond hogy en 16 vagyok o meg 26 ... Nemertem, aztan meg masnap egy buli utan egyutt mentunk haza es idegesitetem hogy nemmeri viszaadni a hodobalast ..mert megdobtam hoval..es sorotam neki hogy nem meri visszaadni ..ere o hirtelen csak megcsokolt es annyit mondott hogy menyek haza picur "-.- ... Azota nemis talalkoztunk...
2012. dec. 18. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Meglátta a helyesírásod és azt a nagyon furcsa módszert ahogyan tagolod a mondataidat és rájött, hogy "hoppá, inkább mégse"
2012. dec. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert még gyerek vagy az ő szemében! Bocsi, de ez még egy kicsit így is van. :/ De azért ne csüggedj, lesz még pasid!
2012. dec. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki és az is tetszik neki, hogy egy ilyen fiatal csaj oda van érte.. Szerintem meg is akarja majd próbálni veled, de ne reménykedj és ne éld bele magad.. Hamar ráfog jönni, hogy szórakoztató egy fiatal aranyos csinos csaj, a hódobálás.. De sajnos egészen máshogy látják a világot..
2012. dec. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ASOT ***** válasza:
így sok.
2012. dec. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te nagyon fiatal vagy hozzá.

Ha 20 lennél az már jó lenne. Talán még a 19 is.

2012. dec. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

16 évesen sok.

26 évesen elfogadható.

36 évesen nem sok.

2012. dec. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy nyelvtan tanárral inkább összejönne...
2012. dec. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!