Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem merem levenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merem levenni a melltartóm?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, kb 172-3 centi magas, elég vékony, de bőven fvan fenekem és mellem... nem vagyok szégyenlős, egyedül a melleimre, nem merem levenni a melltartót.:/ hogy tudnám ezt az un. félelmemet legyőzni? ( egyzser mertem levenni , akkor is 2-3 percre, mert kényelmetlenül éreztem magam )
2012. dec. 18. 13:08
1 2 3 4
 1/32 gabriell88 ***** válasza:
76%

majd ha lesz egy párod, aki azt mondja :Édesem imádom a melleidet vagy jaj de gyönyörű vagy és csillogó szemekkel rád néz, na onnantól nem fog zavarni :)


Velem is ez volt:D

2012. dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 gabriell88 ***** válasza:
24/N
2012. dec. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Még nem fogadtad el magad teljesen! Szeresd magad, tuti hogy rendben vagy!
2012. dec. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
akivel elveszítettem a szüzességem.. máfsél évig voltunk együtt,igaz kb 300kmre laktunk egymástól, de minen hétvégén együtt voltunk.. nagyon szerettük egymást, bíztatott, nála mertem levenni, mondta hogy nagyon szépek, simogatta őket, de nem.semmi.:/ ennek már másfél/2éve.. azóta 2 fiuval voltam együtt, náluk nem is mertem levenni...
2012. dec. 18. 13:13
 5/32 anonim ***** válasza:
Ha egy fiú igazán szeret, akkor ő azt is szereti, ha mindenedet láthatja. Ne légy szégyellős, biztos tetszeni fog neki!
2012. dec. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Mi a baj? hogy érted, hogy nem mered levenni?

ha egyedül vagy? párod előtt? (és sötétben)? nyilvánosan?

2012. dec. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
természetesen a párom elött.. ha sötét van, akkor sem
2012. dec. 18. 13:18
 8/32 gabriell88 ***** válasza:

Nálam évekbe telt no meg persze most értem el azt a kort, mikor már gondolkodom a családapalításon és most találkoztam azzal az emberrel, aki teljes mértékig úgy fogad el ahogy vagyok és így szeret.Eddig is voltak, de nem gondoltam rájuk komolyan.Tini fejjel pedig lehet nagy a láng és képzelheted a jövőt az illetővel, de mikor elérsz egy kort(mindenkinél más)máshogy kezded látni az életed és a jövődet is és a szerelmet.

az én párom egy nap sem felejti el elmondani nekem mennyire örül, hogy vele vagyok, érzem, hogy megbecsül és szeret.

Lassú tanulás előtt állsz, de idővel megszereted magad és lesz aki ebben segít majd, hidd el.

2012. dec. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
"mondta hogy nagyon szépek, simogatta őket, de nem." De ha egyszer tetszettek neki a melleid, akkor miért nem hittél neki, és miért meséled be magadnak, hogy márpedig azok csúnyák?
2012. dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
akivel elveszítettem.. még mindig szeretem, 3 éve.. nem tudom elfelejteni, és nem is fogom, volt egy kapcsolatom, 5 hónapig, azt hittem vele több évig is sikerül, de nem, leütött, megvert, eltörte bordám orrom.. mondott olyanokat hogy senkinek se leszel elég jó.. alapból önbizalom hiányos vagyok,de az jobban rátett... pedig naponta kapom facebookon, az utcán hogy milyen szép vagyok.
2012. dec. 18. 13:23
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!