Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik magyar rockzenésszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik magyar rockzenésszel járnátok?

Figyelt kérdés

2012. dec. 18. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Kowalskyval pl. simán..
2012. dec. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első hozzászóló vagyok, módosítanám a válaszom arra, hogy járni nem biztos, hogy járnék vele, hiszen nem ismerem, de, hogy az ágyamból nem rugdosnám ki az biztos..
2012. dec. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és miért pont vele?
2012. dec. 18. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Én Lukács Lacival, mert hasonló a jelleme, mint az enyém (bár ez nem feltétlen jó dolog, mert ez sok negatív tulajdonságot is jelent benne).

De nem járnék vele, mert sokkal idősebb nálam... és ami szerintem izgató benne, az a beszéd hangja.

21L

2012. dec. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok megint. Azért, mert szerintem iszonyú helyes, tini korom óta rajongok érte.. Másrészt mert ha a szövegeinek csak a felét elhiszi, megérti már egy nagyon jó embernek tűnik..De elsősorban azért, mert helyes..:D
2012. dec. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!