Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek a casanovára hasonlító nőfaló férfiakról?

Figyelt kérdés
Én például nem tudnám magam elképzelni ilyennek, viszont érzek egy kis irigységet is:) most lehet hogy ez csak attól van, hogy lúzer vagyok és szűz, vagy pedig tényleg menőnek számítanak és becsülendőnek az ilyen emberek? Jobb nekik, mint nekem, aki egész nap csak számítógépen játszana, ha tehetné? 18f
2012. dec. 18. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
nem az én világom.
2012. dec. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én hasonló típus vagyok.Van aki szemétnek gondol.Néha csattan egy két pofon is.De nem igen tudom magam hosszú ideig lekötni egy lánynál.
2012. dec. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem pazarolnám ilyenekre az időmet. Egy megbízható társ már annál inkább szóba jöhet.
2012. dec. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!