Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy lánynak 2 színű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lánynak 2 színű lenne a szeme azt undorítónak találnátok?

Figyelt kérdés

van barátnőm akinek az egyik szeme zöld a másik kék , szerintem gyönyörű szemei vannak..

ti ezt milyennek találjátok ?



2012. dec. 18. 18:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nekem még az is bejönne, ha valakinek mondjuk a fél szeme lenne zöld, a másik meg kék :-) De ez se rossz!
2012. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
háttb..te szinvakvagy és hülye minta segg és mégsose néztél bele a szébe a csajom behugyozott ezen bazzzd :DDDD Hátttt te hulyegyökér én szemorvos vagyok hallagatyátok itt ezt a hulyétt :DD ilyen nem létezik te hulyegyökér b...ezt hnap elmesélem szemorvoskolegáimnak:DDDD b............. XD Ezen koleganőmis bepisilt :DDDDDDDDDDDDDDDXD ..sokhulyevan a világon..
2012. dec. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
az a szép az a szép akinek a szeme kék :D
2012. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
12 te ˝szemorvos˝, max sarlatán vagy ilyen alacsony IQ-val.
2012. dec. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
jah :Üdv Szemorvos!!
2012. dec. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Hülyevagy?!!


Nálam egyértelmű befutó lenne :DDD De tényleg!! Pont ez a párosítás a legkirályabb! Nekem az elképzelt ideál az pont heterokrómiás :D


Tökéletes! Szerintem nagyon nagyon nagyon vonzó :)

2012. dec. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
annyira vagy te szemorvos kedves hülye barátom mint én űrkutató :D
2012. dec. 18. 20:54
 18/24 A kérdező kommentje:
gratulálok egyébként az alpári stílusodhoz te sarlatán :)
2012. dec. 18. 20:59
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
kussoljálmár te gyökér te !!!! Én Szemorvos vagyok különben miért irnék ide?? ..uristen aki hüülye az is marad.. Én Szemorvos vagyok nekem bmw-m van szal nekem bejött az élet a a villámról ne is beszéljünk a Csak szex és más semmi cimű filmet a Testvérem rendezte szal.... beszélgethetnénk arrol hogy ki a hülye meg a sarlatán!! Nekem orvosi egyetemem van te sarlatán szemorvos vagyok és én nemis hallottam ilyenröl h 1 embernek külömböző legyen a szeme,de hnap főorvost megkérdezem a kedvedért ,am visszatérve a kérdésedre bejönnek nekemis az ilyen lányok becsüld meg!!
2012. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

hát elég egy fogyatékos vagy te nem orvos :D

mért írsz ide? jó kérdés.. mert hülye vagy :D

2012. dec. 18. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!