Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17-21Fiúk! Lefeküdnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-21Fiúk! Lefeküdnétek egy 14-15éves lánnyal?

Figyelt kérdés
A lány "nagylánynak" néz ki, kinéz 17nek egy bulin... tudod hány éves de tetszik... lefeküdnél vele vagy pl.kiny.lnád?s.ggberaknád?engednéd hogy lesz.pjon? Ja, tudnád hogy nem lesz baj belôle azaz nem nyitnak rátok,nem tudják meg a lány szülei .
2012. dec. 18. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
SOha
2012. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hátt, max csak kinyalnám. Félnék, nehogy v.mi baja legyen, de így meg azért jól érezné magát.
2012. dec. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Éretlen kislány.Én mindig megkérdezem a korát az ilyeneknek,16 alatt soha.Vannak elveim..
2012. dec. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

25 vagyok de simán kinyalnék egy 14 éves lánykát (nem, nem vagyok pedofil ...). A többi azt hiszem már nem menne.

Mielőtt jönnek a gyűlölködő megjegyzések.


A pedofília alatt felnőtt emberek nemileg éretlen gyermekek iránti szexuális vonzódását értjük.


(hangsúly a "nemileg éretlen gyermek"-en van)

2012. dec. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
seggberaknám, hadd tudja meg, mi az!
2012. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én rám már tapadt 13 éves! lány is buliban, nem is nagyon kellett semmit sem tennem, egyszerűen letámadt, de mivel full részeg voltam nem is tudtam volna nagyon mit kezdeni vele, nekem részegen nem megy a szex. 22 vagyok.
2012. dec. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Simán! És nem csak a szex miatt lennék vele! Egyszerűen imádom azt a korosztály! Olyan kis cukik! :$

29 F

2012. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fújjjjjjjj
2012. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!