Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiútesóm sokszor meztelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiútesóm sokszor meztelenül mászkálgat a szobánkban, mindketten 15 évesek vagyunk, ôt ez nem zavarja?

Figyelt kérdés
Közös szobánk van, testvérek vagyunk, de akkor is nekem kicsit fura.

2012. dec. 18. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Lehet akar toled valamit:D
2012. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bino ***** válasza:
88%
Te is fiú vagy vagy lány?
2012. dec. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

grrrrrrrrrrr:D

ember én a helyedben félnék:D

2012. dec. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Te fiú vagy, vagy lány? Mert ha fiú, akkor nem értem, hogy miért vagy ezen így kiakadva...
2012. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy kis elismerésre vágyik és lehet hogy van némi exhibicionista hajlama. Majd kinövi, ha kap puncit.


Mászkálj te is előtte pucéran, kíváncsi vagyok mit reagál rá. Szerintem észreveszi magát, és leáll a dologgal!

2012. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pasim is úgy mászkál néha otthon, nem zavarja. Ha fürdik is és bemászkálnak hozzá, az sem zavarja, a többieket sem izgatja hogy úgy jár kel. Mi sem vagyunk szégyenlősek tesómmal egymás előtt.
2012. dec. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Közös szoba??? Már 6 évesen külön szobátoknak kellett volna lenni!!!! Hogy visztek majd haza valakit?!
2012. dec. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ex csajomnak 22 éves koráig közös szobája volt a nővérével... izgalmas esték voltak... :/
2013. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!