Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Blöfföl, vagy tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blöfföl, vagy tényleg nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Ha találkozom egy lánnyal de még nem tudja eldönteni akar-e valamit, és előjön egy olyannal, hogy találkozott közben másik fiúval, akkor ezzel csak fent akarja tartani a versenyt, tesztel, hogy mennyire vagyok ragaszkodó, vagy csak egyszerűen ne akar rázni? Nehéz eldönteni.
2012. dec. 18. 23:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Mert pl lehet, hogy találkozott, de nem biztos benne, hogy én vagy ő. Stb.
2012. dec. 18. 23:51
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ezt neked kell eldönteni, ha tényleg nem tud dönteni, akkor még lehet esélyed. Viszont más szempont, hogy én pl nem nem alázkodnék meg azzal, hogy harcolok érte, harcoljon ő értem. Legyen önbecsülésed, a nőknek mi is ugyanannyira kellünk mint ők nekünk, csak ők kéretik magukat, viszont ha most visszalépsz, és nem harcolsz érte, akkor lehet, hogy pont téged akar majd, mivel mindig az kell nekik ami nem lehet az övék.
2012. dec. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!