Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez akkor most mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akkor most mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki hát nekem eléggé bejön. Az egyik órán pont a mellettem lévő padsorban ül, és szoktam látni hogy bámul. De tök sokáig. És ha felé fordulok, akkor elmosolyodik, majd gyorsan elkapja a tekintetét. Tudom, hogy igazából ez nulla dolog, de lehet valami kicsike reményem?:|

13/L



2012. dec. 19. 11:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem párkapcsolati tanácsot várok el, hanem egy szimpla véleményt arról, hogy esélyes-e vagy nem.
2012. dec. 19. 11:10
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak ha hátat fordítana neked ilyenkor
2012. dec. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én már felnőtt vagyok, de engem a kiszemeltem úgy szokott nézni, hogyha épp előttem van egy előadáson, hogy hátranéz, nem kapja el a fejét, hanem legalább 8-10 mp-ig néz engem és én is őt.


De szerintem 20 év alatt ne reménykedj, az még csak "gyerekszerelem" a legjobb esetben is, ami.....

De szerintem ez semmi - már bocsi

2012. dec. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat vártam... egyébként meg mi az hogy barbizzak? Lehet, hogy nem vagyok 18 éves, de attól még nem kell lenézni..-.- És azért ebbe a kategóriába raktam, mert ezt nem lehet máshova.. mindegy is.
2012. dec. 19. 11:15
 5/9 anonim ***** válasza:
figyelj! túl fiatal vagy, h komolyan vegyem ezt a kérdést! bocs, ha alpárinak tűnök!
2012. dec. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, elfogadom...
2012. dec. 19. 11:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
te vagy az PéKá?
2012. dec. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég esélyes. Valószínűleg nem azért bámul, mert csak. Biztosan tetszel neki. De ez így nem elég. Ha fél kezdeményezni, próbálj meg te köszönőviszonyba kerülni vele (bár ha osztálytársak vagytok, ez már megvan), kezdj el beszélgetni vele... kezdetben egy hogy vagy is elég.
2012. dec. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!