Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kerülget engem de mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerülget engem de mégis tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
szerintem beleszerettem a csajba, és így-úgy kedves velem, legalábbis nem szokott rossz megjegyzéseket tenni, de mondjuk ez szimplán a természetéből is adódhat. mosolyog is gyakran ha beszélgetünk, meg tudom nevettetni, de volt 1-2 olyan alkalom amikor úgy tűnt hogy kettesben kell maradnunk hogy próbált elmenni. el is ment, ugyan búcsúzáskor megint csak viccelődtünk egy kicsit meg hasonlók, de ez nem jelent feltétlenül semmit. mi a véleményetek? elsősorban lányok válaszát várom.
2012. dec. 19. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát ez így eléggé elképzelhetetlen.

Hát én a következőt teszem egy férfiemberkével. Állandóan lesem és keresem és folyton rajtakapom, hogy figyel. Alapban én is mosolygok, de nála néha zavarba szoktam lenni. Volt hogy úgy adtam elő magam, mintha nem jönne be mint férfi... most egyértelmű jelzést adtam neki (szavakban is - persze nem mondtam, hogy tetszik). Sajnos ha nem reagál, muszáj lesz kerülnöm, de várok még. Remélem, veszi most már a lapot, hogy ideje a tettek mezejére lépni végre.

2012. dec. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mármint a leírásod alapján nem tudom beleélni magam a helyzetbe #1 vagyok
2012. dec. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jó, rendben, most nem azért de nálatok lányoknál könnyebb a dolog valamelyest, mert úgymond nem a ti feladatotok egyértelműen kezdeményezni. én viszont tudni akarom hogy van-e egyáltalán értelme. a helyzet az hogy kissé részegen egy buli során tettem utalgatásokat a dologra sajnos, amit kissé zavarónak és viccesnek is talált szerintem, elnézést is kértem a dolog miatt, mondta nem baj, mosolygott is, de úgy gondolnám hogy ha bejönnék neki akkor jobban rajtalappangana ezen a témán ami akkor történt. valamint az egyedüli jelenség amit "jel"-nek tekinthetek az pusztán annyi hogy szokott rámtekinteni rövid időre beszélgetés közben mikor mások társaságában vagyunk, de nem úgy hogy zavartan visszamosolyogna. kissé komor a tekintete amúgy is, de tud mosolyogni és amikor ezt teszi akkor lenyűgözően gyönyörű szerintem, de ez mondjuk most mellékes. tudom hogy nézni szoktak az emberek másokat is, szóval ez nem jelent feltétlenül semmit.
2012. dec. 19. 15:37
 4/11 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek. Hát nem merem egyértelműen mondani, hogy bejönnél a csajnak. No meg az, hogy beszélgetés közben rád néz, az egy dolog. Ha beszélgetés nélkül egy társaságban is figyelne, nézne, netán még szemezne is, no az már igen. Igy nem igazán tudom megmondani, de egyértelmű nem-et sem mondanék.


#1-2 vagyok

2012. dec. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
rosszul fogalmaztam, úgy értettem hogy adódott nem egyszer az az alkalom hogy többen voltunk együtt, én beszélgettem valakivel, ő elvben másokkal, és amikor éppen nem, akkor rámnézett. valamint volt hogy tobábbra is együtt voltunk több emberrel, ők beszéltek, én hallgattam és figyeltem őket, elvben ő is ezt csinálta, de volt egy idő mikor nyilván rajtam volt a tekintete 3 másodőercnél valamivel tovább is. de maikor ilyenkor ránéztem, nem egy zavaros mosolyt láttam az arcán amire számítanék, hanem inkább egy elgondolkodó tekintetet.
2012. dec. 19. 16:22
 6/11 A kérdező kommentje:
ami jelenthet elvben több mindent, talán.
2012. dec. 19. 16:23
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát itt a #5-nél amit leírtál már hasonlít arra, amit mi művelünk azzal a férfival. Mi (szerintem ő is) állandóan egymáson tartjuk a szemünket.

Háááttttt igen! Nagy valószínűséggel tetszel neki.


Mennyi ideje zajlik ez köztetek???

2012. dec. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még egy kérdés: semmi utalást nem vettél észre a lányon? Nem hívott el valahová, vagy célzott rá, vagy ilyesmi??? Le szokta néha sütni a szemét?
2012. dec. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én szoktam néha azon is gondolkodni miközbe nézem, hogy mikor lép már valamit felém. Valami értelmeset... :)
2012. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9t hete ismerjük egymást, és nagyjából 4 hónapja van az hogy felfigyeltem rá, vagyis igyekszem az ő reakcióit is megfigyelni. igazság szerint nem csinálja ezt folyamatosan amit én leírtam, legalábbis "nem elégszer" mint amire én számítanék :D, valamint igazából én úgy érzem hogy én többször igyekeztem vele szemezni mint én ő vele. mikor ilyenkor rátekintettem és ő odanézett, akkor egy pillanatig tartott még a dolog, igazából nem mosolygott sármoskodva egyikünk se hanem mindketten felmértük a másik tekintetét. legalábbis én erre törekedtem, hogy hogyan is fogalmazzak, megkíséreltem "felfalni" a tekintetét :D és látványosan végignézni ar arcán. nem tudnám pontosan megmondani hogy miket gondolt, mert többnyire egy másodpercnél ilyenkor nem tartott tovább azután ha meglátta hogy nézem, ezután elfordultam. lehet hogy egy idő után lesütötte volna a tekintetét, nem tudom. de ő maga nem kezdeményezett semmiféle találkozót. én már gondolkodtam rajta a minap hogy most magam meghívom őt egy kávéra és ha lehetőség adódik rá akkor színt vallok az érzelmeimről, de kezdek elég bizonytalan lenni, nehéz kiigazodni rajta mert szerintem eléggé igyekszik rejteni az érzelmeit ha egyáltalán érez is bármit irántam. mint már említettem, egy buli során egy kissé hülye helyzet is adódott amikor úgy tűnt hogy zavarba hoztam azzal hogy puszival köszöntöttem több ember társaságában, de mikor erre akkor rákérdeztem hogy mi volt zavaró akkor úgy válaszolt hogy nem tudja. de az feltűnt nekem hogy a barátnőivel azok után is beszéltek a dologról és rólam viccelődve. viszont nem tudom megállapítani hogy pusztán vicc számukra az egész ami maradjon csak emlékben, vagy pedig végül is azért hozza föl a barátnője neki a témát mert tudja róla hogy megfogta őt esetleg a gondolatom.


nehéz dolgok, ezek, és mivel hajlamosabb vagyok eleve pesszimistább lenni lehet hogy én sötétítem el a dolgokat miközben lenne esélyem.

2012. dec. 19. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!