Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek terhes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Játszadoztunk a barátommal 7.én gumi nélkül de nem ment el viszont olvastam h az előváladéktól is teherbe lehet esni, na és tegnap megjött 1 nappal előbb mint kellet volna de alig van vér viszont körülbelül 1 hete megfáztam. Mennyi esély van rá hogy terhes vagyok?

2012. dec. 20. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Van rá esély 14 nap múlva tesztelj reggeli első vizeletből...

Ha most jött meg akkor csak a következő mensinél derül ki ha nem tesztelsz.

2012. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most látom hogy 7.én voltatok együtt akkor holnap már tesztelhetsz
2012. dec. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Attól, hogy gyengébben jött meg, mint általában nem jelenti azt, hogy terhes vagy. Az a lényeg, hogy megjött ;)
2012. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
terhesseg alatt is lehet menstrualni..es ilyenkor altalab gyengebb,1-2 napig tart es a ver rozsaszines..de van akinel ilyenkor sokkal intenzivebb mint szokott lenni..vegyel tesztet!
2012. dec. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!