Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? ( Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? ( Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Az van, hogy nagyon nehezen tudom kifejezni az érzéseimet, és bizonytalan is vagyok (nem tudom mit érzek). Most van egy fiú akinek tetszem, és jóba vagyok vele, és egész helyes is. Nem tudom eldönteni,hogy mit érzek iránta, hogy tudnám ezt kideríteni? Mit tudok tenni?

2012. dec. 21. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Első lépésként találkozz vele! Beszélgessetek, és majd kialakul minden magától!
2012. dec. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy suliba járunk, külön még nem találkoztunk max úgy,hogy a barátainkkal moziba mentünk
2012. dec. 21. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy azt érzed a hasadban,a fejedben,mindenedben ... és csak rá tudsz gondolni
2013. jan. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!