Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálja, mi ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja, mi ez?

Figyelt kérdés
Egyik srácot az osztályból gyakran rajtakapom hogy néz, nem vagyok különösebben szoros kapcsolatban vele, jóformán nem is ismerjük egymást. Tegnap úgy hozta az élet, hogy beszéltünk pár mondatot, de nem nézett a szemembe közben, úgy éreztem kényelmetlen neki a helyzet. Ő alapjáraton is zavarbajövős típus, így nem tudom eldönteni mit gondol. Tudnátok segíteni? 18L
2012. dec. 21. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Hallod, dettó ilyen helyzetben vagyok, annyi különbséggel, hogy régen a srác eléggé lenéző hangnemben beszélt velem, és azóta, amit mondott (azt a kb 5 mondatot) tök kedves hangon.

De egyre irritálóbb, hogy bambulok bambulok és egyszer csak észreveszem a szemem sarkából, hogy engem néz.


Hát most mondd meg, normálisak ezek? :D


15/L

2012. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, és inkább beszélni tud, mint szemezni.:)
2012. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ha tényleg tetszem neki akkor akár kezdeményezhetne is, de ez a srác szerintem előbb mássza meg a mount everestet minthogy kezdeményezzen
2012. dec. 21. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenek a fiúk. :)
2012. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!