Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Christian Grey típusú pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Christian Grey típusú pasit lehet találni a való életben is?

Figyelt kérdés

tehát látszólag egy hatalommániás, irányításmániás és jóképű, de közben meg egy érzékeny, beteg lelkű ember, aki nagyon tud szeretni...

Aki nem tudná, az Ötven árnyalat-könyvsorozat főszereplőjéről beszélek (és nem vagyok kíváncsi olyan kommentekre, mely a könyvet szapulják - vkinek tetszik, vkinek nem)

20L



2012. dec. 22. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Van ilyen, ismerek ilyet, de szerintem nem nagyon lehet rábírni őket, hogy őszintén szeressenek. Valami történt velük, ami miatt irányításmániásak, de ezt nem lehet kiölni belőlük egy szeretlekkel... Nem vágynak komoly kapcsolatra tapasztalataim szerint.
2012. dec. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

azokat a dolgokat is kibírnád, amiket csinál?...

nem hinném, mivel nem említetted, csak a jó oldalát.

2012. dec. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, biztosan lehet, de az már egy másik kérdés, hogy sikerül-e megtartani...


Habár én még nagyon fiatal vagyok, a ehhez a könyvhöz is, meg ahhoz is, amit benne csinálnak, de lényegében nekem tetszik a történet, bár kicsit irracionálisnak tartok benne egynéhány dolgot. Christian Grey meg egy külön téma, nagyon érdekes nekem ez az egész, hogy miért lett ilyen, amilyen...


De azért én ezt Christiant akkor sem értem. Én például nem tudnám ezt az egészet így elviselni, hogy ilyen irányításmániás legyen valaki, na meg hogy ne nézhessek a szemébe, ne érhessek hozzá hozzá stb. És szerintem más egészséges nőnél sem működne ez a dolog. Őszintén, ki akar így tartós kapcsolatot? Igaz, még csak az első részt olvastam. Biztos fognak még változni a dolgok, de a könyvekben gyakran történnek olyan dolgok, melyeknek a valóságban sokkal kisebb valószínűsége van... és ha találkozol is egy ilyen pasival a valóéletben, tetszel is neki, akkor sem biztos, hogy csak a te kedvedért fog megváltozni :/

2012. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2-nak: ha lenne eredménye, akkor igen. de tudom jól, h a valóság más, mint a könyv, és nem hiszem, h a valóságban az ilyen emberek meg tudnak javulni egy bizonyos nő hatására.
2012. dec. 23. 02:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek, csak vagy nem gazdagok, vagy pedig nem elégszenek meg egyszerre egy nővel. Akinek ennyi pénze van, az már nem elégszik meg egy Anastasia féle kis szürke egérrel.
2012. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 vinczem válasza:
100%

Minden tulajdonság kétélű.

Nagyon klassz, ha irányításmániás a pasi a munkájában, de ha hazaér és rácsap az asztalra, hogy azonnal tedd meg, amit akar, figyelembe se véve a te akaratodat, hát, az már nem biztos, hogy olyan jó...


Szerintem nincs a valóságban ilyen pasi. A hatalommániás, jókéű és gazdag pasik nem fognak elköteleződni, vagy nem csak egy nő mellett. És persze nem egy BKV buszon ülő átlag lányra fognak felfigyelni.

2013. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek a tulajdonságok nem ötvöződnek így senkiben. Én érzek némi pszichológiai ellentmondást a karakterében. Alapvetően egy gazdag, sikeres férfi élete során megkapja azokat a visszajelzéseket, hogy gátlásos biztosan nem lesz. Christian jól néz ki, minden nő olvadozik tőle, mégis folyton bizonytalan magában. Szerintem ez hülyeség. A férfiakra ez nem jellemző ilyen körülmények között.

El van túlozva az anyjával való viszonya miatti jellemtorzulása is. Egy szerető családban nevelkedett fel, ahol volt számára megfelelő minta, őt mégis az határozza meg, hogy élete első néhány évében, amire a legtöbb ember nem is emlékszik, milyen élete volt?

2013. febr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

már elég régi a kérdésed, de azért válaszolok :)

Nekem volt egy hozzá hasonló barátom....mikor elkezdtem olvasni a könyvet..teljesen mintha csak róla szólna..persze neki nem volt ennyi pénze..

halatommániás volt irányításmániás...és igen beteg lelkű

például a barátnőimmel soha nem mehettem el kikapcsolódni este (18-19 voltam első éves az egyetemen) szóval nélküle nem is bulizni mondom de beülni 1-1 helyre soha!! Féltett, hogy valakinek megtetszenék és nyomulna. Az önbecsülésemet a porba tiporta így láncolt magához. De mégis olyan magányos volt igaz barátja nem is volt állítása szerint, csak 1-2 haver akikkel időnként elmentek sörözni (ő mehetett nélkülem) de mégis engem tartott a barátnőjének és egyben a legjobb barátjának. Ha valaki rám mozdul mikor együtt elmentünk valahova egyből kiosztotta és utána rám se mert nézni az illető. Nagyon szeretett velem lenni és én is vele sok közös programunk volt. Viszont nekem kellett olyan dolgokat fizetni mint a fogamzásgátlás..elvárta hogy milyen ruhákat hordjak (elegáns..mint amit a 30-40es üzletasszonyok hordanak..én 19.20évesen) csak magassarkú, fitness terem..és nekem erre nem nagyon volt pénzem főleg utóbbira, de őt nem érdekelte. Előadta magát, hogy ő milyen jó pasi és mennyi nőnek bejön ezt rendszeresen,ő is kisportolt volt.

De szexuálisan beteg volt mint Grey csak az én exem durvább dolgokat akart csinálni...sokkal durvábbakat...mi is kipróbáltunk pár dolgot de egyre durvábbakat akart... 3év után elérte a tetőpontot közben is nemet mondtam olyan dolgokra ami sok volt de nem volt engedékeny...mivel nem teljesítettem így szakítottunk. Majd egyből lett barátnője akit 9hónap után eljegyzett és rá félévre el is vett...(az elején még beszélgettünk elmondta mit meg nem tett neki a lány...elég durvákat..szúrkálás stb.)-ezt csak azért, hogy ilyen nő kell egy ilyen pasinak. No comment örülök, hogy végeztem vele neki nagyon nagy gondjai vannak tipikusan csak a teste kell egy nőnek. és mivel nem túl szocializálódott így a a barátnőjével van a legszívesebben ez ENNYI

A hasonló beállítottságú nők szintén sötét haj vékony testalkat egyből megtetszik neki arc szinte nem is lényeg és ezt ki is jelenti, hogy neki ez a nő tetszik pl az utcán vagy haveri társaságban van egy ilyen lány, max hozzáteszi..de egy ilyen k*rvával nem járna csak meghúzná egy alkalommal. (feltéve persze ha a lány ilyen...ehhez nagyon ért egyből felismeri ezt pl. rámozdul egyből a csaj). Nagyon sok nője volt előttem ezért is van az, hogy viszonylag monogám, mert az egyszerű dolgok, nők untatják.

Szóval azt szűrtem le van olyan pasi mint ami a könyvben, de nem így reagálnak, könyörtelenek! Nem változnak meg...ha fel akar lógatni a plafonra, hogy fájjon fel is fog ha nemet mondasz elhagy...sokszor depressziós..de mégis cserébe nagyon tud szeretni és csak téged..de hosszú távon nem éri meg.

2013. szept. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó, köszönöm, h megosztottad velem ezt. tényleg nagyon durva így a való életben, csak könyvben olvasni jó... én is hiába szerettem grey-t, tudom, h ha való életben olyan pasim volna, aki megszabná, mit vegyek fel, és nem mehetek nélküle sehova sem, akkor egyhamar kiadnám az útját. szóval megértelek. viszont megkérdezhetem, mik azok a durva dolgok, amiket akart tőled?
2013. szept. 7. 17:13
 10/10 Dimsal válasza:
100%
Szerintem olyat nem találsz, aki képes szeretni őszintén, miközben élvezi, hogy bánthat.
2014. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!