Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig az a pasi kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az a pasi kell nekem aki sosem lehet az enyém?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

15 évesen ez még így megy.

Kicsit írsz bővebben, és kicsit írok neked értelmesebb választ. Áll az alku?

2012. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Áll:) 23 múltam már egy kapcsolaton vagyok csak túl, és a tökéletes pasi számomra aki most éppen kell foglalt!!! :( röviden ennyi a történet.

Annyira megfogott az arca a szeme és a viselkedése kedves velem hogy lasan totál beléesek.

2012. dec. 23. 22:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Gondolom egy jó pasi kell neked,az hogy foglalt pedig még jobban fokozza a tudatalatti vonzalmat.
2012. dec. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Na, akkor én is teljesítem az alku rám eső részét. :)

Gondolj bele, mennyire kicsi az esélye, hogy két ember éppen egymásba szeressen bele. Ha csak ezt veszed alapul, máris nem olyan szerencsétlenség az, hogy foglalt fiú tetszett meg neked. Egyébként meg néhány rossz tapasztalatból nem szabad statisztikát csinálni, és elásni magad. szerintem nincs a földön ember, akinek ne lett volna legalább egy plátói szerelme, egész egyszerűen azért, mert egy kapcsolathoz - maradjunk a normális felállásnál - kölcsönös érzelmek kellenek. Erre meg relatíve kicsi az esély két random ember esetében.

Persze ebben benne van az is, amit a második válaszoló mond, hogy az elérhetetlenség vonzóvá teszi az embert, de azt is vedd számításba, hogy attól még, hogy részedről működik a kémia, részéről nem szükségszerűen.

Egy biztos: aki valamilyen oknál fogva sosem lehet a tiéd, az valószínűleg nem is az "igazi"(nem szeretem ezt a szót).

Így aztán neked továbbra is megvan az esélyed arra, hogy keresgélj, illetve hogy rádtaláljon valaki, akivel talán kölcsönösek lesznek az érzések.

A reménytelen szerelem nem tragédia, csak egy állapot. Az embernek valamivel le kell foglalnia az agyát,ezért belezúg valakibe. Az ilyen "hiánypótló szerelmek" mögött viszont ritkán vannak igazi - a másik ismeretén alapuló - érzelmek. Remélem, sikerült megvigasztalni egy kicsit. :)

20L


u.i.: ha nagyon nem akarsz beleesni, akkor a szerelmet szerintem még csírájában ki lehet irtani, ha tudatosan eltereled a gondolataidat, és igyekszel másra(magadra) koncentrálni.

2012. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)

de az én részemről már elég nagy a vonzalom már most, és tényleg még jobban izgatja a fantáziám mert foglalt, de úgy érzem hogy nagyon jól meglennék vele, elterelni nem igazán tudom mert a munkám során sokszor látom őt és beszélni is szoktunk 1x-1x de pár mondat ennyi.

2012. dec. 23. 22:44
 6/11 anonim ***** válasza:

Pár mondat alapján ez még csak fizikai vonzalom, amit szerelemnek becézel, de hidd el, ez alapján még nem tudhatod, hogy jól meglennétek-e. Mindezt csak beleképzeled, és te magadban generálod a szerelmet iránta azzal, hogy néhány szóból messzemenő következtetéseket vonsz le.

Mi nők szeretünk szenvedni, ezt be kell látni. Ennek egy módja, hogy kipécézünk magunknak valakit, akivel nyilvánvaló, hogy sose lesz köztünk semmi, aztán elkezdünk kattogni azon, hogy "pedig de jó lenne", és már kész is a baj. Telesírt kispárnák, hiú ábrándok, félreismert pasi, elvesztegetett évek. Talán ennyit nem ér meg a "jóleső kínlódás"...

20L

2012. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

22:49. Ez így igaz. Akkor ez még nem szerelem. :(

de ismerős az érzés amiket leírtál, már sírtam is érte...:S

2012. dec. 23. 22:51
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
nő vagy baz*d+! ennél több ok nem is kell a hülyeségre :D
2012. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére a férfiak csak facér nőkbe szeretnek bele, akikkel kölcsönös a vonzalom. Örüljetek magatoknak. :)
2012. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:::::(
2012. dec. 23. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!