Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mondjátok meg! Normális ez?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mondjátok meg! Normális ez?!

Figyelt kérdés

A hugom 6.-os (12 éves), a suliban múlt héten felvilágosító órájuk volt, és az anális szexről beszéltek nekik..

Hova fajul a világ?! Csodálkoznak h a 12-14 éveseknek a szexen jár az esze, mikor már az iskolában is ezt hallják..Én 12 évesen még menstruációs dolgokról hallgattam kis előadást nem pedig hogy kell szexelni meg védekezni..

Le a kalappal emberek!



2012. dec. 23. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább örülnél, hogy legalább tud róla, sem minthogy egyszer csak bevágnák neki aztán csak lesne, hogy ezmiez.
2012. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Muszáj felvilágosítani őket, hiszen jóval korábban kezdik el a szexuális életet a mai fiatalok azt hiszem sajnos...
2012. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ez az anális cucc elég komoly!!! :O
2012. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj,hogy előbb tájékozódnak,és csak aztán cselekszenek,mint fordítva,jobban jár a húgod,ha előbb fogalmat szerez erről a dologról.

Maga az információ még nem alakítja ki a hajlamot az ilyesmihez.

2012. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Úristen.

És ezt szakember tartotta? Mert az erősen kétlem.

Rendben van, hogy elmondják hogy mittudomén, veszélyes, a betegségeket ugyanúgy el lehet kapni, de ez nekem akkor is durva.

2012. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy egy bizonyos részig fontos ez..de anális?! egy ilyen idős ezt fel sem tudja fogni..!
2012. dec. 23. 22:52
 7/10 anonim ***** válasza:

a 12-14 éveseknek felvilágosítás nélkül is azon jár az eszük, így legalább tudják, hogy hogy ne. és legalább nem baromságokat hallanak a haveroktól.

amúgy minden 6. osztályban kötelező a felvilágosítás, sőt, amikor én 6-os voltam, akkor is volt, és ott is mindent elmondtak, pedig 27 éve voltam hatodikos.

2012. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az "én időmben" védekezésről már szó esett, az anális szexről még valóban nem. De manapság elég népszerű téma a fiatalok közt, ezért talán az illetékesek úgy gondolták, jobb, ha komolyan is hallanak róla. Gondolom, nem biztatni jöttek oda, hogy "Srácok, ez olyan jó dolog, alternatív védekezési formának is jó, csináljátok csak".
2012. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem bszódjon meg az aki erről beszélt a gyereknek, a gyerek kérdezzen anyjától apjától ilyen téren, hány normális szülő gyerek kapcsolat van? Alig pár, még a 93-94-es születésűek akik nagyobb számban még úgy ahogy normálisabb kapcsolatban vannak a családtagjaikkal, mert BESZÉLNEK, de annyira el korcsosult világot élünk, hogy az iskolában kell halljanak a kisiskolások a seggbe dugásról, holott azon kéne gondolkozniuk ki a kedvencük a Tom&Jerry-ből. Szerintem ha tennék fel egy olyan kérdést hogy ki beszél meg mindent a szüleivel aligha írnának 1-2-en. Pedig itt azért sokan vagyunk ám. És ez mindenre kihat. Nem azt mondom, hogy ne tudjon róla a gyerek, tudja, de azt is tudja, hogy az nem normális, aztán ha később kipróbálná próbálja a 4 fal közt azzal akit szeret és bízhat benne. Egyébként aki írta, hogy majd les hogy egyszer seggbe rakják annak üzenném hogy aki rendesen felneveli a gyerekét tudva mi az az erkölcs és tisztelet, tudni fogja azt is a gyerek, hogy mit kéne meg mit nem..
2012. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én egy 13 éves lány vagyok, 7.es Emlékszem, amikor mi 6.osok voltunk minket már akkor érdekelt MINDEN! Mi a szünetekbe nagyon sokat beszéltünk erről, és már akkor is tudtuk, hogy mi az az anális, orális szex. Nekünk még olyan, hogy tanárral együtt nem volt ilyenn “felvilágosító“ óránk! Szerintem nagyon sok mindent tudunk erről a témáról, és szerintem nagyon sokat tévesen. Szerintem mi örülnénk egy ilyen órának, mert legalább magtudnánk mindent helyesen. A fiúknak egész nap így is azon jár/járt az eszük. Szóval szerintem normális dolog, persze ez csak az én véleményem.
2013. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!