Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemi gólyatáborban volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemi gólyatáborban volt szexben részetek?

Figyelt kérdés
Érdekelne, mert már hallottam olyat, hogy elsős fiúk jól megdugták a végzős csajokat, meg ilyenek.
2009. aug. 24. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Erre én is kíváncsi vok!
2009. aug. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam gólyatáborban - nekem nem tetszett a mentalitás, nem is éreztem jól magam. Pedig - félreértés ne essék - bulizós típus vagyok. De ez a folytonos vetkőzős, szexszel kapcsolatos játékok, poénok, ez nekem nemgyerebe.

A kérdésre válaszolva, én senkivel nem dugtam. És amit én láttam, a szexuális élményekszereplői inkább idősebb táborszervező fiúk és kis hülye gólyalányok voltak, akik hagyták magukat. A végzős lányoknak több eszük van, mint hogy gólyafiúkat hajkurásszanak.

2009. aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden arra megy ki, hogy legyen, de annak ellenére, h 3 fiúval aludtam 1 szobában lány létemre, nem volt!!
2009. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Egy nagy erőletetett hülyeség az egész, egy rakás berezelt új helyre bevágott csaj meg hülyegyerek teszi a szépet. Erőlködésszagú a legtöbb, majd évközben lehet kavarni. Bocs de ez a határozott meggyőződésem.
2009. aug. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!