Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha van egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha van egy fiú, (aki nekem nagyon tetszik), de ő nem tartja velem a kapcsolatot mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egy suliba jártunk, és régebben egy csomó embertől hallottam, hogy tetszem neki. Azóta csak ritkán látom, de úgy érzem még mindig érez valamit. Persze most lehet, hogy hülyének tűnök, hogy csak képzelem. 15L
2012. dec. 24. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarna, akkor nagy valószínűséggel keresne. Amúgy lehet, hogy bejöttél neki, csak azt hitte, hogy neked ő nem kellene, mert mondjuk rosszul reagáltál a "jeleire". Próbáld vele felvenni a kapcsolatot, egy beszélgetést megér, legalább megtudod, hogy érez-e valamit irántad.
2012. dec. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írjál neki e-mailt, hívd fel telefonon, találkozzatok, hívd meg cukrászdába, moziba, stb. Ne hagyd ki, én kihagytam egy lányt annó és nagyon bosszant mindmáig a dolog. Ha nem lesz belőle hosszú kapcsolat az sem baj, de megpróbálni és elbukni jobb mint meg sem tenni.
2012. dec. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, nem lenne nehéz vele találkoznom, mert abuszon látom, de abból gondoltam, ahogy rám néz :) mondjuk lehet, h csak azért, mert nagyon szép a szeme.
2012. dec. 24. 23:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy erre nem lennék képes, hogy én hívjam el, mert elég félénk vagyok ilyen helyzetekben esetleg tudnátok írni tanácsokat, hogyan tudnám elérni, hogy ő kezdeményezzen?
2012. dec. 24. 23:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért leszólíthatod te is, megkérdezed, hogy hogy van, mi újság vele. Tudom, hogy nehéz nagyon, ha félénk vagy, de ha egyszer ő nem lép, muszáj venned a bátorságot. És ha már beszélgettetek, akkor a többi adja magát. Megtudsz róla néhány dolgot, akkor hogy hogy reagál a kérdéseidre, meg lehet azt érezni, hogy tetszel-e neki. Esetleg, ha élőben nem mered, akkor írj neki máshol.
2012. dec. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. dec. 26. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!