Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mitől bolondultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mitől bolondultok bele egy nőbe?

Figyelt kérdés
mi az a viselkedés?
2012. dec. 25. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:

van személyisége

laza

2012. dec. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

na ez most olyan kérdés mintha egy vak kérdezné milyen az a zöld szín.

Ez nem konkrétan egy viselkedés, hanem egy komplett magatartás, én pl azt ha egy nő vevő a humorra netán neki is kiélezett érzéke van rá, van öniróniája, józanul és objektívan képes gondolkozni, és az elvárásai is ilyenek, őszinteség nagy erény, de nem minden helyzetben kéne reklámozni a véleményünket, családcentrikusság nőknél elvárható dolog, az konkrét személyemnek alapvető dolog hogy észben egy szintet megüssön a másik, ami egyáltalán nem azt jelenti hogy kinek mennyi iskolája van, hanem az ösztönös dörzsöltséget, és a kettőnk közti erotikában amennyire tud legyen nyílt, magabiztos.

Egy nőn látszik amikor belülről fakadó boldogság és elégedettség uralja, ez az amit először észrevenni a másikon.

2012. dec. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De ezt most nem tom, hogy olyan reménytelenül hülye céllal kérdezted e, hogy akkor most te valakit meghódítasz az egyéniségeddel, miután innen eltanultad, mert az ilyet elfelejtheted, akkor se tudna valaki másképp viselkedni mint amilyen ha belegebed, max magára erőltetni valami csont átlátszó szerepet, amit ráadásul rosszul is ad elő.
2012. dec. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bármiért. Teljeskörű-, illetve általánosan érvényes választ nem fog kapni, mert lehetetlen összegyűjteni.

Lehet az általános megjelenés; hang; egy szép-, vagy éppen zilált haj; bármelyik testrész; egy sajátos mozdulat; a viselkedés; a felfogása, gondolkodása; ügyessége, ügyetlensége; szóval sok sok minden és ellentéte, külön és együtt.

De vigyázat! Ami nagyon tetszett, egy idő után lehet unalmas és még több idő után utált is. És akkor jó, ha van más is, mint ami eleinte nagyon tetszett.

2012. dec. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy valami nagyon fontos: a báj. Lehet vákony derekú, nagy mellű, szép arcú és ezek fontosak is nekem. Viszont ha nincs benne báj, akkor lehet akár top modell is, pár éjszaka után pattintom.


A nők meg vannak lőve evvel, hisz a bájosság nem tanulható. Vagy megvan valakiben vagy nincs. És sajnos a nők legnagyobb részében nincs.

2012. dec. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyitott személyiség, leszólít, beszél hozzám, nevemen szólít, mosolyog, és nekem tetszik külsőleg,akkor kész vagyok tőle. Behálózott engem szépen.
2012. dec. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!