Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti szeretek nők lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szeretek nők lenni?

Figyelt kérdés
én nem lenék nő sose nagyon rossz lehet nektek lányok!:S
2012. dec. 25. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mi meg nem lennénk férfiak, nagyon rossz lehet nektek srácok! -.-

mi értelme ennek a kérdésnek?

Aki nem szeret nő lenni, mint láthatod manapság az férfi lesz!

2012. dec. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jó ez, én szeretem :)
2012. dec. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem jó, hogy lány vagyok, és mivel tudok helyesen írni, ezért nem kell a butább pasik között keresgélnem
2012. dec. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

-szerettek

-lennék


plusz vessző hibák.


Igazából ha azt vesszük hány pasi rinyál itt nőhiány miatt, komolyan örülök, hogy annak születtem.

25N

2012. dec. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

igen,szeretek mert tudok csábítani,vonzó lenni:D


Viszont azt utálom benne,hogy lenéznek a férfiak és egy tárgynak kezelnek(nem mindegyik!)

2012. dec. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretek nő lenni!

Olyan jó érzés, amikor észrevesznek a férfiak,amikor próbálnak udvarolni. amikor szépen felöltözök egy kiskosztümbe, vagy egy minibe és tetszek a férfiaknak.

Én fogom megszülni a leendő férjem fiát, vagy lányát.

Igazán most értem abba a korba, amikor észrevesznek, mint nőt. Szeretek táncolni és szinte beleszédülök, ha egy jól táncoló férfi vezet. Szóval nagyon jó nőnek lenni.

2012. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem veszem észre a nőhiányt,csak a ribanctúltengést.ÉS amúgy sok választása senkinek sincs,az kell hogy legyen,akinek született,ha csak nem elég gazdag,mert akkor variálhatja.
2012. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha lehetett volna választani, akkor inkább fiúnak születtem volna..
2012. dec. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy normális, egészségs nő szeret nő lenni. A férfiak élete ezerszer könnyebb,a pisilés, hogy nem nekik kell szülni,nem menstruálnak,a kinézet, sokkal kevesebb munkával néznek ki jól,egyszóval minden egyszerűbb nekik. Mégis szeretek nő lenni, szerintem megéri :) persze ha férfi lennék,akkor meg másogy gondolnám,ez ilyen:)
2012. dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen! Ha pasi lennék vagy lányokkal kéne szexelnem, vagy melegnek kéne lennem és egyik sem túl vonzó. :)
2012. dec. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!