Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segitene megérteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segitene megérteni egy fiút?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom,igaz én töbet is szeretnék töle mint puszta barátság...

Kétértelműen viselkedik. Minden ara utal teccek neki( pl egy srácnál akivel össze akarta jönni kavart,sikeresen...,aztán egyszer mondtta többet érez barátságnál de utána azt mondta csak viccelt,apróbb utalások is elöfordultak,meg mivel szülinapunk lesz lasan ezért talizunk is..elöször azt mondta jönni fog mosst meg márcsak 50-50%)... De tagadja teccek neki...


Szerintetek ?????

17l



2012. dec. 25. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Először is ajánlok egy nyelvtan tanárt!
2012. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalan. Én is ilyen voltam. Még az van h egyedül szeretne lenni mert fél h a szabadságát elveszti ami jelenleg van de te viszont bejössz neki. Egyszerüen nemtudja hogy hogy kéne viselkednie.
2012. dec. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem az a fő probléma, hogy megszólaltál.

lehet, hogy jól nézel ki és az nagyon tetszik neki, de aztán megszólalsz és elrontod az egészet és ilyenkor visszavonulót fúj. pl. az amit most írtál egy kalap... érted.


sztájöl áp biccs.

2012. dec. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdez meg töe még 1X, h tetszel-e neki de mond, hogy "mert... te.. amugy tetszel nekem szoval... de ha nem, akkor mindegy" ha tetszik neked jaj öcsém 17 vagy komolyan old meg
2012. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

lehet csak pusztán félénk, lehet úgyérzi, hogy túl jó vagy neki és fél, hogy nem felelne meg hosszabb távon.

én is voltam igy, és végül kiderült,hogy a csaj is ugyanígy volt velem.

23f

jha és az elsőnek a k anyád,menj feküdj le,ez nem egy helyes irási forum

2012. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak fél, hogy a végén még egy barátját is elveszítheti! Legtöbbször legalább is ez van: elmondja mit érez, te nem tudom viszonozni és már nem tudsz barátként tekinteni rá... Adj érthető jeleket!
2012. dec. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs a hibáért(előző vagyok)!
2012. dec. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!