Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap hosszú idő után írt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap hosszú idő után írt egy smst az a srác, akit nyáron megkértem, hogy ne beszéljünk többet, mert ő nem viszonozta az érzéseimet. Mit jelenthet ez az sms akkor?

Figyelt kérdés

Évekig húzódott ez a dolog. Hol neki,hol nekem volt partnerem. Közben mi majdnem folyamatosan beszélgettünk mindenről. Az elején barátinak indult,aztán egyre inkább átcsapott "szerelembe". Ő többször mondta,hogy ha korábban ismerkedtünk volna meg,a barátnője lettem volna. (megismerkedésünkkor neki volt barátnője)

Mikor mindketten szabadok lettünk,minden nap órákig beszélgettünk,ha pár napig nem,akkor hiányoztunk egymásnak.

Mégsem lett semmi a dologból,mert ő nem akart kapcsolatot,csak szexet. Egyszer engedtem neki,azzal a tudattal,hogy ezután majd másképp fogja gondolni. Hiszen mondta,hogy a kapcsolatunk több,mint barátság,de nem szerelem. Emiatt is reménykedtem.

2 hétig vártam,tudom türelmetlen voltam,de utána nem bírtam tovább. Kitöröltem az ismerőseim közül és írtam neki,hogy többet ne beszéljünk soha.

Nyáron párszor összefutottunk,de én úgy tettem,mintha nem is venném észre.

Tegnap pedig írt egy smst. Kellemes ünnepeket kívánt,és kérte,hogy vigyázzak magamra.

Én ezt nem tudom mire vélni. Érdemes lenne beszélgetnünk legalább még egyszer?


2012. dec. 25. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. dec. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolt rád, ennyi, amúgy felesleges beszélni vele, később is max 1 dugás erejéig jönnétek össze.
2012. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szexet akar.Keress olyat aki szeret is.
2012. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem viselne túlzottan meg, akkor szerintem igen.

A saját példám legalábbis ezt mutatja. Volt egy ilyen srác, 5 éve időről időre udvarolt, de nem lett belőle semmi. Idővel elegem lett és letiltottam mindenhol.

Aztán hosszú idő elteltével megint felvette velem a kapcsolatot, és beszélgettünk. Aztán összejöttünk, de nem volt semmi szerelem, csak jól éreztük magunkat és jókat szexeltünk. Össze is költöztünk, miért ne, ha már úgysem a nagykönyv szerint csináljuk a dolgot.

Fél év után meglepődolog történt: egymásba szerettünk! Hát ilyen is van. Soha ne mondd, hogy soha :)

2012. dec. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!