Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az a menő aki ezeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az a menő aki ezeket a dolgokat csinálja? Többi lent

Figyelt kérdés
alkoholt iszik, lerészegedik, cigizik, buliról bulira jár......és ne mondjátok h ez nem igaz így mert tapasztalatból mondom ezeket.....
2012. dec. 26. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

...


A menő relatív fogalom. Ezek az emberek azok között számítanak menőnek, akik hasonló értékrend szerint élnek, ha viszont ezt te nem pártolod, nem értem, miért fájlalod azt, hogy ők "menőnek" számítanak.

2012. dec. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, csak az a vicces, hogy mindig én vagyok a poén tárgya, amikor a bnőkkel hazamegyünk buli után és mindenki hányásig részeg, csak én nem. Hát én már nem is vagyok menő, mert nem rókázom át a hajnalt!
2012. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Mert most épp ilyen a társadalom..régebben más volt a menő, ha bálokba járt valaki meg ilyenek..ez mindig változik
2012. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
te még nem vetted észre ? akkor vak vagy
2012. dec. 26. 13:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Bántottak ők téged? Ha mindenki magával és nem másokkal foglalkozna...
2012. dec. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy ez nem igaz, hanem, hogy ez nem mért menö hanme menö-e a helyes kérdés!

Nem

2012. dec. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kis tinik csinálják ezt, az nem menő, hanem szimplán égő. Ha egy egyetemista, akkor viszont király, mivel össze tudja egyeztetni a tanulást, a bulikat, a szórakozást, a társaági életet, és ez nem egyszerű
2012. dec. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

az a kérdés, hogy milyen társaságban vagy.

nagyon durva, hogy egymás mellett élnek az emberek, mégis társadalmilag teljesen összetartó csoportok vannak. Például nekem az ismerőseim egyáltalán nem iylenek, sőt lenézik azt, aki kocsmába jár, cigizik, vagy bulizik. Ez nyilván azért van, mert baráti társaságom egy vallási közösségből származik, de az egyetemen (orvosi) ott sincsenek olyan bulizós részegedős emberek. inkább konszolidált közösség. Egy film, bowling, kirándulás, quad túra, counter strike lan party sokkal minőségibb kikapcsolódás, mint egy lerészegedés.

2012. dec. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell mindig mindenkinek a másikkal foglalkoznia. Az iszik aki akar, az cigizik aki akar.. ő dolga. Neked most a lelkedbe tiport egy-két ilyen szerencsétlen vagy megbántott az egyéni szociális probléma. Én is szoktam alkalmanként alkoholt fogyasztani és rá is szoktam gyújtani és ki néz le engem ezért? Senki. Aki meg ilyen miatt le néz az se sokkal különb, sőt rosszabb is. Ez egy ilyen visszamaradott népség. Foglalkozzon mindenki magával, ha meg bajod van személy szerint valakivel azzal meg oldd meg személyesen a problémákat és ne a hátuk mögött írogass ide.
2012. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
gondolom a kérdező irigyli ezeknek az embereknek a "menőségét" azért tesz fel itt unalmába ilyen kérdéseket.
2012. dec. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!