Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Nektek is nehezet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek is nehezetekre esik az intim borotválkozás? Sok vele a macera, nagyajkak, sőt még a fenék körül is. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 00:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nagyon.Nem férek oda,alig látom,félek,hogy megvágom,vagy valahol ottmarad.Macerás,hosszadalmas.Nekem olyan kis puha ott minden,feszítenem kell a bőrt,és tényleg mindig félek hogy beleszaladok a beretvával a kisajkakba.Persze megcsinálom,de a hátam közepére kívánom.
2012. dec. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Utálom az egészet, de mivel elég szőrös így kell...holnap akarom epilátorral, már előre látom a szenvedéseimet. Kérdem én megéri ez nekünk?? :(
2012. dec. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Daemia ***** válasza:
30%
Csajok, intim kozmetika. Pikk-pakk megcsinálják és hetekig simák maradtok. Ne szenvedjetek a borotvával.
2012. dec. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Ha kényelmetlen, ajánlom a lézeres szörtelenitést. Fájdalommentes, néhány alkalom után végleges, (ha szép, ápolt vagy, nálam ingyenes.)
2012. dec. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Végelges? Ott? nemár, ha egy olyan férfibe szeretsz bele,aki a szőrőset szereti, az elég unalmasnak fog találni,de te tudod. Még hónaljt hogy véglegesíted az egy dolog, de a punciszőrőd szerintem ne tedd. Ne gyilkoljátok magatokat lányok, növesszétek meg igényesre és kész. Vágd le rövidre sima nullás géppel pár milisre, és az már ápolt. MEg nőiesebb is.
2012. dec. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is utálom csinálni, de közben pedig csak úgy érzem jól magam, ha teljesen sima, így mindig rászánom magam. Sajnos kozmetikára/lézeres kezelésre, így egyetem mellett nem nagyon van pénzem... :S
2012. dec. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Naná, utálatos az egész. Iszonyat érzékeny a bőröm, mindentől kipattog. Borotva után következő nap viszket, szúr, begyullad. A bikinivonalat legyantáztatom, de már az annyira fáj, hogy iszonyat. A szeméremdombomat és az ajkakat nem engedem! Aki azt mondja, hogy gyantázni kellene, annak üzenem, hogy előbb megnézem, ahogy őt legyantázzák...

De ha rá is venném magam, attól meg a szőr nőne be. (A bikini vonalamon is be szokott nőni, meg a lábamon is).


De hála a jóistennek van egy olyan kedves, megértő, értelmes párom, aki megérti, hogy nekem az intim szőrtelenítés tömény kínszenvedés. És nem várja el. Tökéletesen megfelel neki szőrösen.

A bikinivonalat leszedem, a többit rövidre nyírom és kész.

2012. dec. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A lézeresről meg:

1. baromira drága

2. azért nem minden férfi szereti a kopasz barackot

3. a divat változik

4. a szőrzet védelmet is nyújt, nem biztos, hogy olyan nagyon egészséges mindig kopasznak lenni.

2012. dec. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%

Ha villanyborotvával csinálod akkor nem fogod megvágni magad.

Ha mecerásnak érzed és még nem is látod rendesen, akkor kérj meg egy pasit, hogy segítsen!

Akár engem is.

F.

2012. dec. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is utálom, ezért nem is szoktam gyakran. Szerencsére nekem se várják el, de azért túl nagy bundát nem akarok mindig. Ha csak rövidre akarom vágni az talán még veszélyesebb mert volt már hogy az ollóval belevágtam a bőrömbe is :/ na azóta inkább letolom az egészet hajnyíróval meg valami fél-éles borotvával, aztán pár hónapig növesztem.
2012. dec. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!