Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy hogy buszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy hogy buszon megpillantasz?

Figyelt kérdés
jártatok már úgy hogy buszon megpillantotál egy lányt akiben az a + megvan ami kell majd egy csomó ideig semmi .csak a fantáziádban él és nagyritkán látod a buszváróban ahól a te buszod nem áll meg és végre összejön a dolog személyesen találkozol vele és kiábrándúlsz belőle egy 5perces beszélgetés után ??? és mért foglaékoztat a dolog ha eccer kb 3%rá az esély hogy bármi is legyen?

2012. dec. 27. 06:36
 1/4 Patrik24 ***** válasza:
Honnan tudod, hogy megvan benne minden ami kell, ha nem is ismered?
2012. dec. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer fingottam a buszon, és úgy jártam...
2012. dec. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 B25 ***** válasza:
Velem meg sosem volt ilyen.
2012. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Talán túl sokat ábrándoztál és álmodoztál róla és azért jár még mindig ő az eszedben...

De az is lehet h megkéne ismerned jobban és akkor lehet h változna a véleményed vele kapcsolatban de ezt csak is te tudod eldönteni h mit érzel és mit nem. Remélem tudtam segíteni ha nem bocsi amúgy sok szerencsét :))

2012. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!