Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet normális párkapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet normális párkapcsolata egy olyan lánynak akit sokat bántalmaztak?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet, de nagyon nehezen. Ha azt a lányt rengetegen bántalmazták, akkor igen félénk. Tehát olyan fiúra van szüksége, aki biztonságot ad neki, jólelkű, és szelíd vele.
2012. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyen bántalmazásrol van szo? (Légy konkrétebb!)
2012. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 ASOT ***** válasza:
100%
Megerőszakoltak, vagy szülői bántalmazás, vagy megvert sokszor a párod, vagy nem fizikai hanem szellemi bántalmazás?
2012. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
szülői és szellemi ...
2012. dec. 27. 18:22
 5/12 ASOT ***** válasza:

ha jól rémlik 1x valamikor már írtál ilyesmiket magadról, h a szülőkkel van probléma meg a baráttal/ex baráttal.


De fejtsd ki bővebben,


Mi az ami fáj, mik a fájó pontok (nem szó szerint)?

konkrét példákat esetleg írhatnál, a már megtörténtekről, beszélgetésekről vitákról.


És azt is írd le szépen, hogy mit gondolsz magadról! Szerinted te milyen ember vagy.

2012. dec. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet normális párkapcsolatod, csak találni kell valakit, aki természetesnek vesz, úgy ahogy vagy. :) Nekem sikerült, pedig igencsak lelki sérült vagyok.
2012. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

erről így nem tudok beszélni... sajnálom

nem tudom mit mondhatnék.

2012. dec. 27. 18:59
 8/12 ASOT ***** válasza:

úgy nehéz lesz választ adni...


így csak annyit tudok mondani h semmi sem lehetetlen.

2012. dec. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

de nem tudom mit mondhatnék....

szüleim folyamatosan bántalmaztak testileg lelkileg..

sokszor semminek érzem magam.. akit mindenki utál.. van barátom.. de rengetegszer azt érzem egy senki vagyok mellette nem érdemlem meg... sokat sírok.. rettegek attól hogy nem felelek meg barátomnak..

2012. dec. 27. 19:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!