Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondoltok a srácok dezodorairól?

Figyelt kérdés
Most karira én is kaptam egy kettőt. arra lennék kiváncsi hogy nektek milyen márkák és illatok tetszenek és melyikek nem.
2012. dec. 27. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
az axe dark temptation meg a excite be szokott jönni nekik..
2012. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Paco Rabanne XS. Ezt a parfümöt pl. szeretem, de én nagyon kényes vagyok a szagokra. Néha a fiatal fiúkon katasztrofális pacsulikat lehet érezni a tömegközlekedésen :))
2012. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Éljen a megunhatatlan Krasznaja Moszkva!
2012. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Pretty_Fighter ***** válasza:
Nem tudnék olyat mondani,amelyik nem tetszene.:)
2012. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
old spice white water a kedvencem!
2012. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lányként mondom, hogy mostanában a kedvencem a playboy és az axe :D
2012. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Adidas? lol
2012. dec. 27. 21:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Elég fura,hogy a nőkenk ez az axe gagyi bejön főleg az az émelyítően okádás csoki illetú axe. Én csak 5 -6 ezer forintos parfümöket használok, jobb mint az ócska gagyi mérgező hajtógázas 600 forintos dezodor. Sokkal tovább is tart, és minőségibb is. De épp ezért jobban megéri sztem a többlet költséget. Volt olyan ,amit szinte fél évig használtam, pedig egész kicsi üvegcsében van. A dezodorok meg egy hónapot alig bírnak ki, és tart az illatélményük vagy másfél óráig. Lószar.

PAco rabanne mostanában nagy divat, minden második parén olyan lehet, annyira viszik, ezek a tömegcuccok nem biztos hogy nyerők egy idő után, mert ha szinte mindenkin ezt a szagot érzed, egy idő után már vagy becsömörlesz tőle, vagy észre se veszed,úgy megszokja az orrod.

2012. dec. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csajként, axe excite és old spice.:3
2012. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lamborhini intenso.!
2012. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!