Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! A lányt nem ismered, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A lányt nem ismered, de tetszik, hogy szólítod meg, milyen témát hozol fel?

Figyelt kérdés
Lehet ez egy szia, de a lényeg, hogy a nevet megadja! Ha már oda mentél hozzá, milyen témával lehet a nőket megfogni, hogy érdekesnek tűnj?
2012. dec. 28. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A körülmények adják általában azt h mit mondjunk.

De igen egy "sziával" kezdünk, és bemutatkozol h mondjuk géza vagy

2012. dec. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudok csajozni (semmit nem tudok komolyan venni)de simán megtudom egy lány nevét úgy, hogy kreténséget mondok neki. pl. egyszer egy csajhoz úgy mentem oda, hogy fbi ügynök vagyok magyar kirendeltség, ami most nyilván nem látszik, de csak mert nagyon durva álcám van egy nagyon durva küldetésben vagyok éppen. Nem hitte el, de legalább nevetett:D Így érdekesnek tűnök vagy viccesnek, várják mi sül ki belőle. Semmi nem szokott, mert végül is mindig elbaromkodom, úgyhogy ezt abba is hagytam, most már csak bólogatok mindenre meg empátiát színlelek abból nem lehet baj :)
2012. dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Elso kommentelo nem lehet annyira kepben a mai fiatal lanyok viselkedesevel :D bocsi de egy ilyennel leneznek, mert te nekik ki vagy hogy oda jossz, hacsak nem valami indokkal mesz oda :)


Második kommentelo, igen a humor az nagyon jo, de nem tunhetsz bohocnak mert megint csak elkergetnek, de viszont baratkozasra tokeletes ;)


All in all, koszonom a valaszokat :)

2012. dec. 28. 17:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnél második! :D Imádom az idiótákat. :D
2012. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én sok lánynak bejövök állítólag, de nekem kimaradt ez mikor összeraktak, én nem tudom megállapítani ez min múlik. Megérteni sosem fogom, de majd talán egyszer elfogadom szörnyű sorsom :)
2012. dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mindig valami olyat említek, ami ott és akkor és csakis akkor aktuális.

Pl.: segítséget kérek: Bocsi, kérlek fogd meg a telefonomat, amíg előveszek egy tollat..... Köszi .... megadnád az e-mail címed, mert úgy könnyebb lenne elkérni a telefonszámod, hogy találkozzunk holnap este.

2012. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A #6-nak lopom a szoveget! :D nagyon jooo :D
2012. dec. 28. 19:50
 8/12 anonim ***** válasza:

Elzőző, ez elég nyomulósan hangzik, mivan ha erre megbotránokozott fejjel azt mondja,hogy mit akarsz te? Te csak ne írogass semmit! Húzz a fenébe, nagyon cinkes vagy!

Erre mit csinálsz? Olyan égő, mint a rejsztág! Ezért útálom az ilyen stratégiákat, mert annyira kétélű, vagy nagyon véletlenül épp olyan kedve van ,akkor esetleg hátha bejön, de valószínübb, hogy besülsz mint egy rakétahajtómű. _Annál kínosabb meg a világon nics, mintha valaki pofárazuhan.

Én soha sehogy nem szoktam udvarolni.

Egyszer életemben leszólítottam egy nőt, annyit mondtam neki,hogy szia, van kedved beszélgetni velem?! Hát eléggé furcsán nézett,mintha földönkívüli nyelven mondtam volna neki, de aztán beszélgettünk vagy 20 percet, aztán hagytam a fenébe.....

2012. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hatos vagyok:

7-es Igazad van. Tényleg kétélű a fegyver amit használok, de ettől jó. De mivel te eddig egy lánnyal próbálkoztál, s beszélgettél vele 20 percet, biztos nagyon félsz az elutasítástól. Én nem.

S ez azért lehet, mert a beszélgetés nem csak ennyiből áll. S igazából az egész játék eredménye ott kiderül ahogy rám néz... igen. Abból már látszik. Neked nem biztos, de nekem igen.

2012. dec. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Megint hatos vagyok... az előző a nyolcasnak ment.


Kérdező: Használd nyugodtan a szövegem, nem jogdíjas! Sok sikert! ;)

2012. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!