Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszeretném borotválni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszeretném borotválni a nemiszervem körül, de nem tudom mivel. Hogy lehetne? Kell hozzá külön borotva? Hab is? Hol és mennyiért lehet ilyet kapni? Mennyi idős kortól nem egészségtelen? Vagy nincs ilyesmi 'korhatár'? Lány vagyok

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Borotvahab, borotva. Csak ne más borotváját használd, mert begyulladhat. Esetleg egy tükör még jól jöhet.
2012. dec. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És milyen mozdulattal? :o
2012. dec. 29. 00:08
 3/12 anonim ***** válasza:

Hogy gondolod 13 alatt egészségetlen utána nem???? Ugye ez nem komoly???

Amig nem élsz nemi életet tök fölöslges csak a macera van vele. (viszket benő stb) A bugyiból kilógó részt temrészetesen lehet mivel az gáz ha kilóg de a többit teljesen felesleges.

A hab nem ajánlott a lágy részekre (nyálkahártya) csak az intim mosakodóval habosítsd. nagyon óvatosan kell csinálni mert nagyon vérzékeny terület ha nem vagy ügyes és belevágsz....

2012. dec. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha ennyire nem vagy otthon a borotva használatban ne ott kezdd hanme a lábadon hónaljadon.
2012. dec. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem még ráérsz borotválni:)

Főleg hogy ilyen alapokon akadsz fent hogy mi kell hozzá:)

2012. dec. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
14/l vagyok.. Utána olvastam ott gyk-n 13 éves lanypk simán borotválják... A labamat, hónaljamat szoktam... De ha csak a kológó résut vágom, akkor vmi formára kellene, nem? És milyemre?
2012. dec. 29. 00:18
 7/12 Solarian ***** válasza:
36%
Sztem póni formájúra, az való még neked.
2012. dec. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem kell még nagyon komolyan borotválnod, hiszen nem élsz szexuális életet.a fő,hogy ne legyen akkora mint egy bozót. a lényeg hogy a lábadat, hónaljadat mindig borotváld, soha nem tudhatod mikor találkozol valami helyes sráccal.:) 14/L
2012. dec. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tükör helyett magamat ajállom!

F.

2012. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
7/9..jó ötlet-.-
2012. dec. 29. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!