Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy buszsofor mi alapjan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buszsofor mi alapjan donti el, hogy melyik utassal viccelodik?

Figyelt kérdés
Jelen esetben tavolsagi buszsoforrol van szo. naponta 1x megy, 1x jon, mindig 10-10 utassal.
2012. dec. 29. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk az alapján,hogy kit tart szimpatikusnak,illetve aki szintén közvetlenül viselkedik vele.
2012. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

de mi az, hogy mi az ő értéke?

egy változó feletti értéket akarsz, de te azt mint az ő értéke határozod meg. te szerencsétlen.


viccelődni én pl. azzal szoktam akit bírok. vagy éppen akit nem. mindenesetre nem vagy közömbös.

2012. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem is beszeltem vele soha. 1x elkezdett incselkedni velem, amire viccesen reagaltam, es mikor megint latott, megint viccelodott. Es ami azt illeti, sokszor nevetek.
2012. dec. 29. 11:41
 4/4 anonim válasza:
Nabameg.
2013. jan. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!