Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bocsi, ha hülyeséget kérdezek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsi, ha hülyeséget kérdezek, de ha egy férfi nővé operáltatja magát, tud szexelni?

Figyelt kérdés

Mármint, akkor, amikor átoperáltatja magát, csinálnak neki hüvelyt is? És olyankor élvezi a szexet, vagy csak olyan érzés, hogy van egy lyuk ott, amit valaki toszogat? És amúgy ha valakin elvégeznek egy ilyen nemátalakító műtétet, élete végéig szednie kell olyan hormonokat?

Amúgy mielőtt valaki ezt gondolná, nem akarom magamat átoperáltatni, csak ezek így eszembe jutottak és érdekel :)


2012. dec. 29. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Mr.Garrison xD
2012. dec. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nos, én nem tudom, tényleg ilyen szintű átoperálás létezik-e. lehet h hülye válasz, de miből, hogyan csinálnák neki a hüvelyt? és méhet? azt nem is lehet. képtelenség az egész... nem lehet igazi nő belőle.
2012. dec. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tud, bár az akkor sem lesz olyan, mint egy női. A farkából alakítják ki neki a lyukat. Annyi, hogy valahogy bevarázsolják a makkját a lyukba, és nem kintről lesz izgatva hanem bentről.
2012. dec. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nem lehet méhe, de valamit csak tudnak neki csinálni, nem?
2012. dec. 30. 00:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaaaa, már értem, köszi :D
2012. dec. 30. 00:03
 6/7 anonim ***** válasza:
hüvelyt csinálnak. A péniszbőrét fordítják vissza. Hogy élvezik-e nem tudom. Természetesen méhet nem tudnak csinálni. A hormonokat szerintem mindig kell szedni.
2012. dec. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. dec. 30. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!