Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs kedve valakinek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kedve valakinek egy random szilveszterezéshez holnap BUdapesten?

Figyelt kérdés
Nyilván olyanokra gondolok, akinek amúgy nincs már programja. Nekem speciel van néhány meghívásom, de inkább új emberekre vágyom... Természetesen csak baráti viszonylatban értem a dolgot.
2012. dec. 30. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ötlet, nem vagyok pesti, de betudok utazni. Szívesen lennék tagja egy baráti társaságnak.Hány éves a kérdező?
2012. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha baráti viszonyban érted a dolgot akkor miért a szex/szerelem kategóriába raktad?
2012. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1# 18/L


2# mert nem találtam "baráti szilveszterezés" kategóriát.

2012. dec. 30. 19:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is pesti utcai szilveszterezést tervezek, csak mivel vidéki vagyok, így a csövezést hajnal 4-ig meg kellene oldani, akkor indul vissza az első vonat Szeged felé. Ha valakinek van ötlete, benne vagyok! 21/F
2012. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem lenne programom de szívesebben lennék új társasággal. Mire gondoltál? 19l
2012. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
konkrétan semmire sem gondoltam, csak én is hasonlóképp vagyok, mint te. új emberekre vágyom inkább :D a program akár előre fixálható, akár lehet hagyni, hoyg adja magát a helyzet.
2012. dec. 30. 19:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Egész csábítóan hangzik, rám is rámférne pár új arc :))

19F

2012. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért is ne, jó lenne új embereket megismerni:)

20F

2012. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
aki úgy érzi és komolyan is gondolja, az írjon üzit és konzultálunk ;)
2012. dec. 30. 20:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Valaki írja már meg hogy mi volt! A kérdezőnek nem lehet privátot írni.
2013. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!