Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 'jövőnk'? hogyan kerüljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 'jövőnk'? hogyan kerüljek közelebb hozzá?

Figyelt kérdés

Munka közben megismertem egy férfit (nagyjából két éve, ő segített bekerülni a munkahelyre). Kedves, aranyos, nyitott, segítőkész ember. Már az elején tudtam, hogy többet érzek iránta. Akkor volt barátnője, ezért nem nyomultam rá. Ritkán szoktunk találkozni, de akkor is csak véletlenül. Legutóbb, amikor találkoztunk, azt hittem, hogy egy sziával 'letudjuk', de nem, megállított, és beszélgettünk.


Nem tudom eldönteni, hogy érez e irántam valamit, mert amennyit látok belőle, illetve ahogy megismertem (és fentebb is írtam már) egy nyitott emberről van szó. Kaptam apróbb 'jelzéseket' (óvatos pillantásokat, megsimogatta az arcomat, mondta, hogy ha bármiben tud segíteni, keressem, egy üzenetet így kezdett: 'Drága ...!'). Nem tudom, hogy én magyarázom e be ezeket a dolgokat, de jó lenne, ha tudnám...


Írtam neki egy 'semleges' üzenetet Facebook-on (megkérdeztem, hogy van, mi a helyzet vele. A szokásosat írta, és egyből engem kérdezett), de nem mélyültünk el a beszélgetésben.


Arra gondoltam, hogy ha akarna valamit, keresne. De nem értem a fenti 'jeleket'. Mik ezek? Mit kellene tennem?



2012. dec. 30. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi. Tök átlagos..kedvesség..egy nő felé. Ha minden ilyen után én kérdést írnék, szerintem a Gyik felpörögne:DDD
2012. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebből elég nehéz megállapítani, hogy mit akarhat.

Küldj neki jeleket.

2012. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Alig találkozunk. Hogy?!
2012. dec. 30. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:

3


Ha a pasi eddig nem lépett, akkor hanyagold..

2012. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!