Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajjj mit csináljak most?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajjj mit csináljak most? (valakii)

Figyelt kérdés
Az van,hogy beszélgettem egy gyerekkel fb-on, és minden jó volt csak ő azt hiszi, h nekem ő bejön,mert azt mondtam,hogy nem minden a külső, meg ilyenek erre ő azt mondta,hogy majd mennyek át barátnőmhöz és ő is átjön mert ők unokatestvérek,hogy majd beszélgessünk kettesbe ,én meg mondtam,hogy oké, mert nem akartam megbántani, de én meg nem akarok semmit sem tőle, én csak jó barátként tekintek rá, és nem írtam rá fb-on erre ő rám ír,hogy mért nem írok rá, én meg írtam neki,hogy mé kötelességem?? erre ő,hogy nagyon vagány lettem már meg,hogy utál és ne szóljak hozzá soha.Na de ilyené istenem nagyon hamar megharagszik.És most mit csináljak, h ne legyen rám dühös, mert szinte majdnem mindennap látom és főleg, h hnap szilveszter tuti majd jönnek a haverjaival köszönteni és nem tudom, h reagáljak, mert ugye pusziszkodni kell.Szerintetek?

2012. dec. 30. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem nőj fel...

hány évesek vagytok? 12?

2012. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én 14 ő 17
2012. dec. 30. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy ezt ide írtad látni, hogy még óvodások vagytok.
2012. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mert?? megmagyaráznád??? meg h én mért??
2012. dec. 30. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Na hol is kezdjem szerintem ha vagy 14 éves akkor illene bejárni nyelvtan órára mert a helyesírásod az valahol a süllyesztőben lehet.Aztán amúgy úgy összesen mennyi időt is beszélgettetek 4-5 órát?Meg amit most leírtál(mármint a kérdés) az olyan hogy:úristen nem írtál rám jaaaaaajjjj nem vagyok a barátod.Meg amúgy egy 14 éves lánynak minek 1 17 éves fiú?Várjál leírom a barátodat.fogadjunk hogy egy olyan ecset hajú srác akinek folyamatosan kereszt vagy valami hasonló lóg a nyakában de templomot még belülről nem látott gyerek akinek van 1 vagy 2 olyan fos színű nadrágja aminek az ülepe a térdénél lóg na meg utána jön a neon színű tornacsuka meg még sorolhatnám.Tudod az az alap na de ge*re páva vagyok srác
2013. jan. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te amúgy megkérdezhetem mi a fa*z köze van a kérdésnek a zenéhez?
2013. jan. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ettől a rohadt kérdéstől majdnem lerúgtam a monitoromat a helyéről
2013. jan. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!