Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esély rá, hogy fog lépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá, hogy fog lépni?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy férfi, úgy érzem viszonozza néha a pillantásaimat. Érdekes módon, ha tömegben vagyok csak figyel, én is őt, de ha ketten futunk össze, nincs ott más, mosolyog rám imádnivalóan.


Nem rég mentem ki az ajtón, néztem őt, háttal sétált, majd megérezte, megfordult , ekkor én kimentem az épületből, barátnőm mellettem jött, és mondta , hogy megállt és nézett utánnam egy ideig.


Elmentem a lépcsőn mellette, pont álldogált, felém kapta a tekintetét, én pedig amig a szemem sarkából láttam, néztem őt.


Barátnőm is azt mondja, nyissam ki a szemem. Szerintetek is? Nem lehet, hogy ő is téved?


2012. dec. 31. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
tetszesz neki, csak félénk.. van ilyen
2012. dec. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Ezek a pasik a legveszélyesebbek, és a legtöbb sírást és kesergést hagyják maguk útán. Úgy hogy szégyen a futás, de hidd el néha hasznos.
2012. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt velem is, hónapokon keresztül ezt csináltuk, de kiderült, hogy nem vonzódik irántam.
2012. dec. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De akkor miért csinálják? :-O
2012. dec. 31. 21:02
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem csak félénk..
2013. jan. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Remélem. Köszönöm.
2013. jan. 1. 16:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit, és sok sikert !:)
2013. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyébként Boldog Új Évet!
2013. jan. 2. 12:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Viszont :-)
2013. jan. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. jan. 4. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!