Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz, ha a nemi gondozóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz, ha a nemi gondozóban valami betegséget észlelnek? Bent kell maradni a kórházban? Utána?

Figyelt kérdés
Milyen kezelés jön utána? Lesznek még további vizsgálatok? Nagyon félek, még mindig nagyon szégyenlős vagyok orvosok előtt.. Valószínűleg chlamydiám van.... :/ És pontosan mi az?? :(

2012. dec. 31. 20:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Fél éve történt meg és most voltam először nőgyógyásznál, utána nemi gondozóban.... Nagyon megijedtem... Valaki volt már így?? :/ 17/L
2012. dec. 31. 20:28
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

tessék, meg lehet nyugodni!

2012. dec. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem a chlamydiától félek-attól is, de inkább az ítéletektől és attól, milyen vizsgálatok lesznek.... főleg attól, hogy most akkor a nemi gondozóban mindenki fog össze-vissza vizsgálgatni? Meg mit fognak az orvosok csinálni?
2013. jan. 1. 01:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg az a gondom, hogy senki se akar velem lenni- sehogy... aztán jönnek a "bélyegek"...
2013. jan. 1. 02:02
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem hülyeség ennyire túlkompenzálni egy betegséget...

egyszer az életben szinte mindenkinek egyszer előfordul egy megbetegedés.

vigyázz magadra, védekezz, járj el szűrésekre és így valamennyire ellenőrizheted magad.

Ha nemibetegséged van, nem kell mindenkinek tudnia róla, meg nem feltétlen a te szégyened, ha a barátodtól szedted össze. Így utólag megkérdezve, mi volt?

2013. febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!