Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szilveszter este egy házibuliban kavartam egy sráccal és egész este együtt voltunk, nem feküdtünk le (mert nem volt üres szoba), de úgy ölelkeztünk már hajnalban mint akik együtt vannak. Aztán korán reggel ketten felsétáltunk a buszmegállóig mert ő nem ide valósi, mikor jött a busza lesmárolt utána meg mondta hogy klassz lehet mellettem ébredni, meg hogy majd jövő szilvesztert is együtt töltjük, aztán felszállt a buszra.

Mikor hazaértem bejelöltem facebookon és beszélgettünk. Azt mondja hogy nem szokott másnap ráírni a lányokra, és hogy már ő sem a régi.(Amúgy ilyen nőfaló szerű..) Ő most végzős és azt mondta nem az a kapcsolatos fajta, meg év közben a tanulásra, barátokra és a sportra koncentrál inkább.

Valami nagyon megfogott ebben a srácban, szerintem csak nem szeretné kimutatni a valódi vágyait meg érzéseit. Mert végig úgy ölelt meg simogatott mintha szerelmes lenne, vagy mint akinek szüksége lenne az ilyenfajta törődésre.

Ő 17 én februárban leszek 16.

Segítsetek légyszives, hogyan tudnék vele összejönni? Az ilyen típusú embereknél hogy éri meg próbálkozni? Nektek van ilyen téren tapasztalatotok?



2013. jan. 1. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:

"Ő most végzős és azt mondta nem az a kapcsolatos fajta, meg év közben a tanulásra, barátokra és a sportra koncentrál inkább."


Ez volt a lerázás, ha nem lett volna érthető. Próbálhatod keresni a társaságát, de ne lepődj meg, ha nem mész vele semmire.

2013. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!