Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Van barátnőm már lassan 4 éve ,nagyon különbözünk szeretem de nem az aki számomra megtestesíti a nőt semmilyen szempontból sem külsőre sem hozzá állásban teljesen elkényelmesedett kb 15 kilót hízott és úgy viselkedik mintha már 2 gyerekünk lenne és megengedhet magának ilyen dolgokat pedig csak 18 éves próbáltam vele beszélni is erről azt mondja h megváltozik jobban törődik majd mindennel meg a testével is de nem így van már egyáltalán nem kívánom meg meg más lányokkal álmodok akikkel megcsalom álmomban és az álmomban jól esik kegyetlenül nagyon jó érzés de bűntudatom van mégis miatta,ez mitől lehet? szerintetek fog változni az idő múlásával? vagy mit kéne tennem h foglalkozzon többet ezekkel a dolgokkal sokszor úgy érzem itt be kéne fejezni ne raboljuk feleslegesen egymás idejét,de legbelül még szeretem, mit tegyek vele?
2013. jan. 1. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet ,hogy jobb lenne szakítani............

De előbb próbálj vele megint beszélni.

2013. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatért mindkét félnek tennie kell. Ha ő nem akar tenni semmit, akkor kár a gőzért. Egyszer üljetek le komolyan megbeszélni a helyzetet, és ha azt látod, hogy nem megy együtt, akkor még mindig jobb dolog a szakítás, mint hogy éveket töltsetek el egy ilyen "kapcsolatban".
2013. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
volt már többször hogy beszélgetünk ezekről , és belátja hogy igazam van és sír miatta és fűt fát össze ígér én hiszek neki 1 hétig tartja is amit meg ígér és minden megyek ugyan úgy mint eddig és ha kérdezem hogy van e valami ami bántja velem kapcsolatban azt mondja hogy semmi:(
2013. jan. 1. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Annak a híve vagyok, hogy ha egy kapcsolat megromlik, ne dobjuk el rögtön, tegyünk meg mindent a javítása érdekében. Mégis most úgy látom, köztetek nem fog működni. Én a helyedben kilépnék ebből. A barátnődnek nagyon sokat kellene változnia, ennyi változást nem fogsz tudni kihozni belőle. Megeshet, hogy ha most szakítasz vele, és egy jó fél évet külön lesztek, átértékeli majd a dolgokat és újra kezdhetitek, máshogy, más emberként. De azok alapján, amiket leírtál, a mostani állapotban nem ő a hozzád illő ember. A szakítás mindenképp fájni fog, a 4 év miatt ami hosszú idő:(
2013. jan. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!