Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Amikor egy fiú szexuális megjegyzéseket tesz vagy beszológat neki ebben a stílusban, az miért van? Mert érdekli őt vagy csak a külseje keltette fel az érdeklődését? És ha velem meg figyelmes(mármint mindig megkérdezi, hogy hogy vagyok, mit csináltam a hétvégén és szoktunk beszélgetni), azt gondolnám, hogy érdeklem, de nekem nem tesz efajta megjegyzéseket, akkor én nem keltem fel úgy az érdeklődését?
2013. jan. 2. 01:15
 1/10 anonim válasza:
Potatoes
2013. jan. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Érdekli őt és felkeltette az érdeklődését mi a különbség kérdem én?
2013. jan. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
de igen felkeltetted.minimum h. tetszel neki(kinézetre)de szerelmes is lehet beléd.sokan azért csinálják ezt mert más fiúk környezetében vannak és nem akarnak így kitűnni.
2013. jan. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1ső xD:D
2013. jan. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4:Ebben mi volt a vicc?Csak mert nem értem.
2013. jan. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kis Marika után már minden vicc:)
2013. jan. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Néha az egyenes beszéd többet ér, mint a felesleges agyalás. Kérdezd meg, hogy izgatónak tart-e téged szexuálisan. Ha igent mondd, akkor már nyert ügyed van, ha nem, akkor meg megkaptad a választ.
2013. jan. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Potato(es)-t szoktak írni/mondani egyértelmű vagy ostoba kérdésekre, kommentekre, megjegyzésekre, hozzászólásokra


Azért írtam ide, mert a kérdés vastag betűs része egyszerű általánosítás, az általánosításokra pedig allergiás vagyok


Az apró betűs rész kiderül hogy a kérdés voltaképpen az, hogy a kérdező fiú ismerősének felkeltette-e az érdeklődését, amit mi, internetes válaszadók aligha tudnánk megválaszolni, azzal pedig, hogy tippelgetnénk szerintünk mi és hogy, szerintem nem vinné előrébb a kérdést

2013. jan. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Egyébként csak egy kérdés mennyi idős vagy?

Mivel 15-17 év között a fiúk előszeretettel tesznek szexuális megjegyzéseket (tudom én is ilyen voltam)


Ennek oka sokszor az szokott lenni külső kelti fel az érdeklődést, de nálunk például anno azok a lányok kaptak szexuális megjegyzéseket akiket nem vettek komolyan


Lehet, hogy a srác téged komolyabban vesz és ennek oka akár az is lehet, hogy tetszel neki, vagy pedig te magad is egy komolyabb lány vagy akit komolyan vesznek a többiek


biztos választ sajnos nem tudok adni, és bár azt mondtam találgatással nem jutunk előrébb a végén én is csak találgatni tudok

2013. jan. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Elnézést kérek az értelmetlen potato kommentemért meg hogy itt magyarázgattam a jelentését

Nem a kérdés volt ostoba, csak én voltam hülye mert elsőre nem értettem a kérdést

2013. jan. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!