Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hát van egy fiú akivel több mint egy éve ismerjük egymást és nagyon jóban voltunk aztán én többet éreztem de ő nem. Tudomásul vettem de fájt és aztán már nem is beszéltünk...és egyszer véletlenül találkoztunk az utcán nagyon aranyos volt de igazából én már nem éreztem semmit aztán találkoztunk egy buliban ahol elcsattant egy csók de megint nem beszéltünk és jött a következő buli ahol megint csókolóztunk és most már a 4.bulin vagyunk túl beszélünk minden nap szóval megint a régi minden ha találkozunk valahogy mindig érzem hogy megcsókolnám és nem tudom most mit tegyek vagy hogy egyáltalán ez most miért van kérlek segítsetek...

17/L


2013. jan. 2. 17:20
 1/1 anonim válasza:
Szerintem kérdezz rá, hogy akkor most mi is van köztetek, mert tapasztalatból mondom, hogy mindig jobb megbeszélni a dolgokat, mert ha nem beszélitek meg, valamelyikőtök félreértelmezhet dolgokat, és az úgy kellemetlen.
2013. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!