Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány emberrel csókoloztál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány emberrel csókoloztál már? Milyenek voltak? Hány volt jó?

Figyelt kérdés
Életkort, nemet is írj!
2013. jan. 2. 17:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

2db csaj

1. Jó volt mert szerelmem volt

2. is jó volt,de vele nem éreztem semmit mert csak futókaland volt mindkettőnknek.


17/F

2013. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
5-tel. Ebből 4 jó. A maradék 1 lelkessége ellenére nem igazán tudta hogy mit csinál.... 16/F
2013. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

0


28F

2013. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Kettővel.

1. Isteni lehetett volna, ha nem zavarnak meg (aztán nem volt lehetőség repetázni).

2. Na, ez viszont kárpótolt az első kis bakiért. Jobban esett, mint... gyakorlatilag bármi más az életben.

21/F

2013. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

5 el vagy 6 al :D

15f

2013. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én 5 lánnyal csókolóztam, és csak eggyel nem volt jó, mert rövid volt, csak kevés időnk volt rá, nem is igazán tetszett a lány, és kicsit utána büdösnek éreztem a száját. A többi négy lánnyal mindig nagyon jó volt.

27/f

2013. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

0.

22/f

2013. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
2 lánnyal és kb.15 fiúval:D a háromnegyede volt kb jó:) 17L
2013. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

hát...ez nem biztos, hogy annak számít, de oviban egy fiú csoporttársammal a bokorban xd

meg egyszer szájrapuszit adtam egy srácnak.

15l

2013. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

9 emberrel ( 7 fiú, 2 lány). Igazán, érzelmileg is jó mindössze 2 fiúval volt, mert szerelemből történt.

3 olyan volt, ami 1-2x-i alkalom volt csak, és bazinagy error, és nem jelentett semmit, ezek nem voltak jók, ráadásul némelyik technikailag is csapnivaló volt. Egyetlen egy volt, akivel együtt voltam sokáig, de nem voltam belé szerelmes, ő jól csókolt nagyon, de mégsem volt vele olyan érzés, mint azzal, akibe rózsaszín ködösen, szenvedélyesen szerelmes vagyok.

A lányok pedig érdekes élményt nyújtottak (nagyon más technikai értelemben, mint fiúval), de nem nagyon mozgattak meg bennem semmit, hülyeségből (fogadásból) történtek, nem érzelemből.


Érdekes téma ez, ugyanis tényleg az érzelmeken múlik, hogy milyen, a technikát össze lehet hangolni.

Azzal csókolózz, akit szeretsz, vagy legalább már kezdesz érezni iránta valamit, én is így tenném, ha újrakezdhetném ! :)


21/N

2013. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!