Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kiszeretni valakibő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kiszeretni valakiből? 15/L

Figyelt kérdés
Már 1 éve szeretem.Próbáltam mással elfoglalni magam,elterelni a figyelmem azóta is ezt csinálom folyamatosan de nem változott semmi.Csak haverok vagyunk,(de mondhatni inkább csak ismerősök akik jól elvannak egymással ha esetleg összefutnak)szóval nem is gyakran találkozunk(kivéve az elején,kb 4 hónapig mert akkor volt hogy 2 hét alatt 4-5 napot is találkoztunk, 1-2 közös haver miatt)de azóta 2 havonta egyszer csak kis időre.Szóval nem azért nem megy mert állandóan látnám.Nem érdeklem mint lány,mint igaz barát sem nagyon őszintén szólva.4 évvel idősebb,és barátnője is van szóval muszáj lenne valahogy ki szeretnem belőle végre.

2013. jan. 2. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
mAjd jön neked egy másik fiû, hidd el ;)
2013. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, beszélhetünk :)

Jobb esetben sikerülni fog :)

2013. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja,én is ezzel nyugtatom magam azzal a különbséggel,hogy mindennap látom:D
2013. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom megállni, hogy 101 szer ne írjam le.

Bele szeretünk valakibe, majd elhagyjuk, csalódunk, megutáljuk, meggyűlöljük, stb. Kifelé nem lehet szeretni.

Próbáld elfeledni, és keress mást. Akkor elfelejted, és beleszeretsz másvalakibe.

2013. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

1.Remélem,és hogy minél hamarabb jön.

2.Oké,beszélhetünk.:)

3.El tudom képzelni milyen rossz úgy,szóval együtt érzek veled.Osztálytársad vagy ilyesmi?

4.Elfelejteni próbálom már rég.Tetszeni még nem is tetszett senki azóta külsőleg se,én igen 1 fiúnak de ő nekem nem és szórakozni meg nem akartam vele.

2013. jan. 2. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!