Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Vannak olyan srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vannak olyan srácok, akiket helyesnek tartotok, de kicsit félelmetesnek találjátok őket (nem azért mert kopasz, meg nagydarab), de nem úgy, mint egy perverzet- csak azért mert mogorvák, esetleg nagyképűek, vagyis a külvilágnak ezt mutatják?

Figyelt kérdés

Fejtsétek ki kérlek!Pár ismerős mondta már ezt nekem. Azt mondták,hogy többet kéne mosolyognom meg ilyesmi, és nagy sikerem lenne a nőknél. Mondta ezt nő is meg férfi is. De lehet, hogy csak azért mondták, hogy vigasztaljanak, amúgy meg lehet, hogy hót ronda vagyok.:D


Én magam néha helyesnek látom, körülbelül 40%-ban, 40%-ban átlagosnak, 20%-ban rondának. Szóval nem tudom, hogy mivan.



Nem azt kérem, hogy döntsétek el rólam, hogy helyes vagyok-e, mivel képet nem rakok fel. Csupán arra vagyok kíváncsi, hogy ilyen létezhet-e valóban.



Köszi!


2013. jan. 2. 23:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Én egy sráctól tartottam, de olyan furin hosszú haja volt, vagyis csak ilyen középhosszú, és tökre rányalt a fél pofájára...mint nemtom, vmi pszichopata. De a nagydarab kopasz srácok mellett én ink biztonságba érezném magam, mintsem féljek, mert ha fiúnak születtem volna, én skinhead srác lettem volna, szal..
2013. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

1.

Rövid hajam van, de formázott, szóval nem csal ledúrom 2mm-el. Emellett K1-ezek, 184cm vagyok és 80kg, nem sok felesleggel.

2013. jan. 2. 23:36
 3/21 anonim ***** válasza:
Véletlen nem Szilvási a neved?
2013. jan. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
küldjél képet :p
2013. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
remélem ntfs
2013. jan. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Teljesen elképzelhetőnek tartom, amit az ismerőseid mondanak. Nekem a baráti társaságomban volt egy srác, aki kifejezetten helyes volt. Szimmetrikus arc, szép mosoly, jó frizura és még intelligens is. Na de ehhez hozzájött az általad említett ijesztő vonás, ami nem a külsejében nyilvánult meg, hanem egyszerűen csak nem nagyon tudta az ember eldönteni, hogy mire gondol. És ez egy idő után ijesztő. Mellette mindig úgy éreztem, hogy felesleges vagyok. Nagyon távolságtartó volt és hideg. Szóval nálad is elképzelhető, hogy azért gondolnak 'ijesztőnek', mert nem vagy közvetlen. Nem hiszem, hogy mindenkinek jópofáskodnia kéne, de azért néha egy mosolyt el lehet ereszteni. :) Pláne még haszép arcú az ember fia.
2013. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem Szilvási a nevem.


Képet nem küldök, nem fogom a személyazonosságom a netre tenni.


NTFS?

Az nem egy formázási mód?

2013. jan. 2. 23:51
 8/21 anonim ***** válasza:
Akkor én kérek elnézést, csak nagyon sok K1-es ismerősöm van..azért hittem
2013. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, a mosolynak nagy ereje van.
2013. jan. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Corleonenak is volt valami ilyen mondása, hogy pisztollyal sok mindent el lehet érni. De mosollyal és pisztollyal bármit.:D
2013. jan. 3. 00:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!