Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki/Hányan tartotok szeretőt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki/Hányan tartotok szeretőt a párotok mellett? Kort és nemet is írjatok.

Figyelt kérdés
meg okot, hogy miért!

2013. jan. 3. 09:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Ha komoly párom volt, akkor soha nem tartottam szeretőt. Volt hogy 2-3-4 szeretőm is volt egyszerre, de azok mind csak szeretők voltak, azaz sem ők, sem én nem akartunk többet szexnél. Az oka az volt, hogy több volt párhozamosan, hogy volt amelyik távolabb élt és ritkábban tudtunk találkozni és sokszor voltak férjek is a képben, akik ugye az együttlétek számában korlátozó tényezők voltak. Így azért megoldott volt, hogy valamelyik mindig szabad legyen :-P :-D
2013. jan. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%

45F egyszerűen mert pasi vagyok,hajt a vadászösztön.

De miért kérdezed?

2013. jan. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
30/L a fix partnerem nem közeledik hozzám, ha mégis, akkor unalmas, kötelességszerű a szex vele. Ezért.
2013. jan. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

csak általánosan érdeklődöm, hogy csak bennem van-e ez a vágy, de látom nem.

Feleségem van már 10 éve vagyunk együtt, emiatt vele a szex már nem olyan gyakori. Voltak kilengések, félrelépések (részemről), de mostanában újra feléledt bennem a vágy az "új hús" iránt.

2013. jan. 3. 09:31
 5/19 A kérdező kommentje:

09:28-as: na, nálunk is ez van. érzem...

jól megvagyunk, meg minden, de a szex az nem nagyon megy...

2013. jan. 3. 09:33
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Sejtettem kedves Kérdező,hogy te is ebben a cipőben jársz!

Ne aggódj,minden pasi ilyen!(csak a nők meg ne tudják!)

2013. jan. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
ja, én kifelejtettem, hogy 35/F vagyok
2013. jan. 3. 09:56
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát ha voltak már kilengéseid, akkor a szerető tartás sem lesz semmi extra ahhoz képest. De nagyon vigyázz, hogy kit választasz, a nők hajlamosak hamar szerelembe esni, és veszélybe sodorhatod a házasságodat! Olyat keress, aki szintén tartós kapcsolatban él, kisebb az esélye, hogy Rád akarjon akaszkodni.
2013. jan. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

ha szerelmes leszel,még szarabb lesz

válassz egy házas nőt,ki kalandot akar

2013. jan. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
6 Most már tudjuk :) Általában a nők megérzik, ha a párjuk megcsalja, ellentétbe a pasikkal.
2013. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!