Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Mielőtt mindenki belekötne abba,hogy nem jó kategóriában van,előtte szólok hogy Direkt tettem ide mert az egészség kategóriába sose nem kapok választ rá,szóval aki ebbe beleköt az egy buza/lezbi

--------------------------------------------------------

Ha megnyomom a hasam a köldöktől lejjebb akkor nyilallik egészen addig ameddig el neme engedem,de nem is ez a legnagyobb probléma hanem az,hogy vasárnap óta jobb oldalt kicsit előre fele és majdnem köldökkel egy szintbe olyan mint ha volna valami ott.De csak akkor érzem amikor levegőt veszek.Nem mondom,hogy fáj hanem inkább húzódik ha veszem a levegőt,de kicsi területen. Nem dohányzom,nem iszok alkoholt,sportolok(súly,ugrókötél) 17/F


2013. jan. 3. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
amikor veszed a levegőt? nem sérved van, haver?
2013. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:

Kilazult egy csavar meg kell húzni!


amúgy menj el legalább a háziorvosodhoz.

2013. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
próbáld ki úgy, hogy a tenyered arra a helyre teszed és erősen köhögni kezdesz
2013. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet sérv is, de mindenképp menj orvoshoz.

Nálam is van valami hasonló, igaz voltam dokinál 2-szer is, de eredményre nem jutottak.

2013. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sérvem :O Remélem az nincs.
2013. jan. 3. 17:46
 6/7 anonim ***** válasza:

alien?

nem emeltél nehezet,mikor voltál wc-én,mit ettél,

2013. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát eszek én mindent.Nehéznek számít a 60 kg? Én 78 vagyok.
2013. jan. 3. 17:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!