Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám késleltetni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám késleltetni az ejakulációmat?

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:

amikor érzed, h közel jársz, akkor álljatok le egy kicsit, pihentesd, addig pedig, h a barátnőd ne jöjjön ki a "ritmusból" simogasd, izgasd.

Vagy pedig a másik, amit hallottam, hogy amikor nagyon érzed, akkor szorítsd össze a makkodat, és várd meg, míg elmúlik az érzés (ezt hallottam, nem tudom, h mennyire igaz/valós). 18L

2013. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a második jelentem, hogy nem válik be. legalábbis nálam.
2013. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Azert irok,mert nekem is voltak ezzel gondjaim anno. (35F)

En nem tudtam ezen valtoztatni,csak ha a partner hosszu idon keresztul azonos volt. De van ra egy jo modszer, hogy igazan a javadra forditsd a dolgot!

Eloszor is, ezt elore kozold a partnereddel!: "En hamar elmegyek,de csak elsore, utana mar sokkal jobb!"

Masodszor, amikor erzed, hogy mar elindult kifele,ami ki akar jonni, akkor azonnal vedd ki! S fontos,hogy ne erj hozza, amig ki nem jott minden. (O se erjen hozzad)

Ezutan tartsatok egy max 5 perces pihenot (utojatekra teljesen idealis)!

S utana kezdodjek a kovetkezo menet! S meglatod a csodat:)

Nekem masodik menetre legalabb 30-45 perc, es harmadjara mar legalabb masfel ora is lehet:) Ez mindenre eleg kell hogy legyen:)

2013. jan. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek!!

Utójáték alatt mit értesz?

És mit csináljak, hogy ha közel járok? (nem teljesen értettem)

2013. jan. 4. 14:08
 5/9 horex ***** válasza:
83%

Én elhiszem mindenkinek a sok marhaságot, az elszoritás, meg pc izomtorna és hasonlókrol

De gondoljál bele, kefélés közben elkezded szorongatni a farkad, meg talán a legjobb pillanatban azt mondod a barátnődnek hogy most állj

Ugyanmár!


Süldő srác koromban szintén és egy nő hozta elöször a megoldást


Bemész a patikába veszel egy Lidocain krémet, megkened vékonyan a makk tövét körbe és 5 perc mulva kefélsz órákon át

Hosszú használat , év, után el is hagyhatod


Csak az orális szexet ne engedd mert elzsibbad a csaj szája is :)

2013. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
van egy gumi fajta, asszem durex performax is ilyen, ami keslelteto anyaggal (valami lidokain feele) van bevonva, es meeg mereven is tartja kozben. Arra kell vigyazni, hogy ami benne van, ne keruljon a lanyra, vagyis ha felhuzod jol toroljed meg az ujjaidat a lepedon.
2013. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Kapcsold be közben a parlamenti közvetítést...
2013. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ezt a baromságot! Lidocaint csak akkor ajánljatok, ha már Ti is kipróbáltátok legalább 1x... OMG! szakbarbárok


A péniszed is elzsibbad és a csajod hüvelye is elérzéktelenedik tőle! Semmi értelme a szexnek, ha nem érzitek a lidocaintól!


Eszedet használd ne a pénztárcádat!

Ha úgy gondolod, hogy nem bírod tovább, gondolj valamire ami kicsit lankadásra késztet. Mondjuk ha csak kicsit jársz közel, pl gondolhatsz 2-3 másodpercre arra, hogy pl utazol a villamoson vagy valami, bármire ami elvonja a sexről a figyelmedet. Pl egy Tárgyra ami semleges pl egy rozoga Trabantra ami már évek óta parkol ugyan ott és eléggé lerobbant... Ha pedíg nagyon nem bírod, akkor extrémebb dologra Pl: hogy anyád most jött meg és éppen benyit az ajtód, de ne feledd nem kell túlzásba vinni, mert akár rosszul is elsülhet, hogy lekókad, és kijön a hüvelyből. akkor meg ciki, mert megint állítani kell... Ezek a félre gondolkodások, addíg elegek amíg túl nemestek azon a bizonyos feszülési ingeren.

2013. jan. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 horex ***** válasza:
Visszaolvastál , szakbarbár?
2013. jan. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!