Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már pár hete ilyen fehér sűrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már pár hete ilyen fehér sűrű folyadék van a bugyimon! 11 éves vagyok lassan 12! van tippetek vagy tanácsotok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
fiu vagyok,de szerintem fehérfolyás,
2013. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bino ***** válasza:
Fehérfolyásod van. Semmi baj, viszont lehet ,hogy hamarosan megfog jönni :s
2013. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Semmi baj, meg fog jönni a menstruációd. A legelső előtt ez teljesen természetes.

Azonban ha furcsa szaga van, vagy fáj, akkor menj orvoshoz, mert könnyen lehet, hogy valamiféle fertőzés, amit akár strandon, akár az iskolában összeszedhettél.

2013. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az egyik barátnőmnek már 1 éve időszakosan van ilyenje és még nem jött meg neki
2013. jan. 3. 22:21
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket !
2013. jan. 3. 22:24
 6/8 anonim ***** válasza:
A barátnőd esete is teljesen normális.
2013. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
amúgy mi az a fehèr folyas
2013. jan. 3. 22:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Fehéres színű váladék.

A pubertás után, beállt menstruációs ciklusnál utalhat fertőzésre, immungyengeségre, peteérésre, de nem feltétlenül kóros folyamat.


Akkor van gond, ha fáj, mondjuk szúr, vagy csíp, vagy büdös.


Viszont ebben a menstruáció előtti időszakban ez törvényszerű, teljesen normális folyamat, így szokott ez lenni.

2013. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!